RSS

Blog

Barevné emoce - kniha

11.11.2020 18:07

Kniha BAREVNÉ EMOCE Vás strhnou záplavou barev, vtipnými příběhy i možností vybarvit si nedokončené ilustrace. Jirka Kastner se věnuje emocím přes 20 let a Jan Šádek patří k nejbarevnějším ilustrátorům. Podpořte vznik jejich knihy Barevné emoce a získejte některou z odměn.

 

Pracuji s lidskou psychikou a v oboru Psychologie výkonu od roku 1999.

Jednou ze základních oblastí, které zkoumám, studuji a pomáhám jednotlivcům i celým firmám překonávat, je PRÁCE POD TLAKEM.

Psychický a emoční tlak dokáže většinu lidí v různé míře paralyzovat. Dělají pak unáhlená nebo naopak váhavá rozhodnutí. Pod tlakem se dostáváme do různých stupňů stresů, nejistot a únavy.

RYCHLÁ POMOC v podnikání, sportu, managementu i životě je služba, která funguje formou online konzultací v délce 60 min. Společně vyhodnotíme situaci, řekneme si varianty řešení a hned při první konzultaci je cílem dojít "k něčemu konkrétnímu". Cílem těchto rozhovorů je předat nejen zkušenosti, ale i konkrétní nástroje a návyky, které můžete ihned použít v praxi nebo osobním životě.

Mindset training, mentální trénink, psychologie výkonu, manažerská psychologie, krizový management, sportovní psychologie, bodymind training, psychosomatika a řada dalších oborů, ve kterých pracuji, nás učí, jak v podnikání, managementu nebo sportovní přípravě a zápasu psychické tlaky a stress zvládat.
Pozvěte mne i Vy do svého "zápasu", stejně jako řada jiných, abychom společně situaci zvládli a zvítězili.

Nabízím Vám svou odbornou RYCHLOU POMOC.

Zavolejte mi 603 82 82 42

Napište mi jiri.kastner@kasty.cz

GOLF TRIATHLON, RUNBIKERS CHALLENGE, WINE GOLF, LONGEST DRIVE 2020

Velké poděkování patří všem účastníkům, organizátorům, partnerům a vyšším mocnostem přírodním. Tito všichni se zasloužili o to, že v letošním roce 2020, kdy je všechno jinak a divně proběhl nádherný sportovní den, který jsme si užili opravdu naplno.

Universal Sport Test

27.09.2020 14:17

Universal Sport Test vznikl z kamarádského "hecování" mezi několika zastánci různých typů tréninků a sportovních disciplín.  Ti si mezi sebou začali posílat různé výzvy do tréninku a postupně se to stalo stále zábavnou ale už pevnou součástí tréninku všech do této skupiny zapojených.

Společně s přátelským hecování to pomáhalo zpestřovat tréninkové stereotypy a především nám to stále pomáhá pravidelně si připomenout, že jsme ještě zdaleka nedosáhli na všechny své limity a především, že stále máme na čem makat.

 

Česká trojka

14.09.2020 08:44

Česká trojka

V roce 2011 se v areálu golfového hřiště Lázně Bohdaneč uskutečnila akce Golf & Bike, která přitáhla pozornost jak sportovně laděných golfistů, tak i vyznavačů cyklistiky, kteří vytvořili s golfisty dvojice a kromě soutěže jednotlivců proběhla i soutěž dvojic.

Akce měla úspěch a proběhlo několik zdařilých opakování. V roce 2016 při dětských golfových kempech přišly děti s myšlenkou, že by chěly pozvat i své kamarády negolfisty na nějakou společnou akci. Propojení golfu a kola se nabízelo jako atraktivní program pro takový den. Julie s Jakubem, kteří byli součástí toho nápadu prosazovali i zapojení běhu, protože jejich kamarádi z orientačního běhu a atletiky "rádi běhají". Takže se v roce 2016 domluvil první ročník kombinace tří disciplín golf, bike, run.

Často je ale zdrojem chybějící sebedisciplína, která tak neovládne například naši vnitřní neorganizovanost, osobní hektičnost myšlenek i činností a vítězí tak často závislost a nutkavé pocity “nic nepropásnout”, “být u všeho”, “využít každou příležitost” a pak tomu říkáme “moc práce”, “mikromanagement” nebo “špatný Time management”. Příčina a řešení však není v řízení času, ale v našem mindsetu.

Regenerace psychiky

05.08.2020 23:39

Dostala nebo dostává Vaše psychika zabrat?

Zavolejte mi, nebo napište a pomohu Vám stejně, jako jsem pomohl a pomáhám dalším profíkům od roku 1999.

Jiří Kastner - 603 82 82 42

MENTORY DAY

04.08.2020 13:53

MENTORY DAY 

V roce 2015 jsem byl poprvé osloven, zda bych pro firemní management a obchodní tým zrealizioval "Mentoring Day".

Myšlenka a struktura akce se mi líbila a v podstatě ji používám s drobnými obměnami dodnes. Ve vybraný den jsem v prostorách firmy k dispozici pro manažery a klíčové zaměstnance k osobním konzultacím. Témata bývají buď zcela individuální a řešíme s jednotlivými účastníky akce jejich aktuální otázky či problémy a nebo je den MENTORY DAY tématicky zaměřený, například podle situace ve firmě.

"GOLF NENÍ SPORT!" - Takovou či podobnou hlášku slyšel asi každý, kdo se bavil o golfu s negolfisty.

Lidé s žádnou nebo minimální zkušeností s golfem mají často na golf vtipně radikální názory.

 • "Golf je hra pro seniory!"
 • "Zkusil jsem to, ale potřebuji něco akčnějšího!"
 • "Golf si nechávám na důchod!" apod.

Není mým cílem hodnotit smysluplnost těchto výroků a sportovní kvality jejich šiřitelů. Rozhodl jsem se zareagovat po svém a vytvořit akce, na které každého takového "sportovního odborníka" rád pozvu.

Tak vznikla v roce 2013 první myšlenka na sérii golfových turnajů SPORTY GOLF.  A jak jsem přiznal hned v úvodu, byl v tom trochu truc, ale v tuto chvíli mohu s klidným svědomím říci, že už plně převažuje čisté sportovní a organizační nadšení z turnajů, které pořádáme pro zábavu, radost ze hry i to sportovní úsilí.

Nejvíce mne ale baví komunita lidí okolo našich turnajů, kteří jsou si svým sportovním naturelem podobní. Ženy, dívky, muži i ti zkušení bez rozdílu věku i sportovní úrovně vždy vytvoří na turnajích velmi příjemnou atmosféru, která je korunována nadšením, že jsem ten den zvládli pořádný sportovní výkon.

SPORTY GOLF je o zábavě, přátelství, skvělé atmosféře a samozřejmě o sportu!

Firemní přednášky

09.07.2020 14:50

Součástí mé práce jsou veřejné, univerzitní a především firemní přednášky. Během své manažerské praxe od roku 1999  samozřejmě vnímám změny potřebných či aktuálních témat a je mým zvykem pravidelně obsah mých firemních přednášek aktualizovat.


RSS

Blog

HUMAN SKILLS

09. 10. 2023
Děkuji všem, kteří jste absolvovali mou přednášku HUMAN SKILLS na akci TÝDEN INOVACÍ. Bylo Vás více než 110 židlí v sále a na Linkedinu projevilo zájem přes 500 z Vás. Moc si takového zájmu vážím a formou poděkování i reakce je online workshop, ve kterém  toto téma znovu společně otevřeme a věřím, že nabídnu i více inforamcí, než se vešlo do původní 50ti minutové přednášky. Těším se a pokud máte zájem o více informací stačí poslat Vaše kontakty pomocí formuláře níže a napsat heslo "HUMAN SKILLS" a my se Vám ozveme. Děkuji a těším se Jiří Kastner

Archiv blogu

Reference

ECONOMIA HOSPODÁŘSKÉ NOVINY

ZUZANA HEJNOVÁ ATLETIKA

ROBERT ŠKALOUD TECH-LIT

Rychlý kontakt

Facebook
Twitter
In

Mgr. Jiří Kastner, MBA
+420 603 82 82 42


Klíčová slova mé práce

 • Mentální trénink
 • Psychologie výkonu a úspěchu
 • Vzorce úspěchu
 • Sport, Golf, Trenér
 • Business, Byznys
 • Management
 • Leaderment
 • Leadership

Vzorce úspěchu

 • Jaké hodnoty ovládají Váš život ?
 • Jakým hodnotám věříte?
 • Jaké hodnoty vytváříte a předáváte?
 • Jaké výsledky od sebe očekáváte?

© 2024, JIŘÍ KASTNER – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑