GOLF BUSINESS MASTERS 2022

11.03.2022 16:52

GOLF BUSINESS MASTERS 2022

GOLF BUSINESS MASTERS je přátelský golfový turnaj, který je organizován a připraven především pro pohodovou hru jednotlivců, ale i pro firemní týmy a jejich obchodní partnery.

V oblasti českého byznysu již roky propojujeme zajímavé projekty a pomáháme rozvíjet firmy pod křídly www.Business-Angels.cz 

Turnaje a golfové eventy pod křídly www.Golf-Angels.cz  tak již několik let navazují na naše byznysové a networkingové aktivity. Těší nás, že našich turnajů akcí, kde se setkávají velmi zajímavé osobnosti a firemní týmy, přibývá. Turnaj Golf Business Masters je jedním z nich a zároveň se ejdná o jakýsi vrcholný event z pohledu propojení světa byznysu, firemního managementu a světa golfu.

Pokud si chcete dopřát golfový turnaj, kde prioritou je příjemná atmosféra a Váš společný zážitek s Vašimi obchodními partnery, pak je GOLF BUSINESS MASTERS přesně pro Vás.

Turnaj GOLF BUSINESS MASTERS nabízí zúčastněným firmám zajímavé formy partnerství ve spojení s turnajem, ale i s doprovodným program, v rámci kterého se letos těšíme na setkání s několika českými top sportovci, včetně autogramiády Radka Jaroše.


GOLF BUSINESS MASTERS je organizován pro pohodové hráče, kteří si chtějí užít krásný den a zároveň podpořit svůj byznys velmi příjemným setkáním s dalšími úspěšními lidmi.


V příjemné atmosféře se přátelsky a srdnatě bojuje například o :

 • Firemní pohár ( nejúspěšnější firemní tým )
 • Celkové individuální vítěze ( vyhlašujeme muže a ženy zvlášť )
 • Vítěze vložených soutěží

Soutěže a aukce během turnaje, například oblíbené "Vsaďte si na své Birdies", mají za cíl dát všem zúčastněným možnost přispět na smysluplné charity projekty.

Hlavním cílem turnaje je vždy příjemná atmosféra, ale i zážitky na jiných turnajích nevídané. Je již tradicí, že díky účasti a partnerství zajímavých firem se nám daří k turnaji připojit jak hezké doprovodné části programu, tak i vyhlášení turnaje lze označit za originální.

Pro více informací nebo účast na turnaji stačí kliknout na 

Turnaj dává možnost a zajímavý prostor  k navázání nových kontaktů, tak i k prezentaci zúčastněných a partnerských firem. Turnaj GOLF BUSINESS MASTERS se nikdy nebál myšlenky, že byznys - dělaný příjemným způsobem - do golfových kluboven patří. Osobní i byznysová setkání nebo seznámení během turnaje podporujeme a snažíme se i tuto disciplínu dostat na patřičnou úroveň spojenou s příjemnou profesionalitou.

Termín: 3.6.2022 - start turnaje v 9:00

2.6. společenská večeře na klubovně od 19:00 + večerní program, např. LASER TRAP

Místo konání: Golf Club Kaskáda Brno

3.6.2022 si tedy užijeme hezký den a turnaj, který může být užitečný i Vašemu byznysu a navíc i projektům, které potřebují podporu těch, kterým už v byznysu zadařilo.


Již tradičně patří k programu společná večeře před turnajem!

Tentokrát 2.6. od 19:00 !

... a opět s drobným programem, včetně autogramiády knih Radka Jaroše.


Součástí včera je také příjemné představení partnerů turnaje, kterým i touto cestou děkujeme za přízeň a vše hezky užitečné, co jsme si byzynsově dopřáli.


Golfové hřiště na Kaskádě jsme si naposledy užívali při našem turnaji GOLF MARATHON, ze kterého jako vzpomínku připojujeme fotogalerii (externí odkaz) (nové okno) 


Zakladatelem myšlenky GOLF ANGELS A NAŠICH GOLFOVÝCH TURNAJŮ  je bratrská dvojice KASTY EVENTY = JAN KASTNER & JIŘÍ KASTNER

Je nám velkou ctí, že se k naší dvojici během let připojila řad dalších zajímavých osobností českého byzynsu  a  i nad skladbou účastníků turnaje včetně byznysové příjemnosti akce nám napříkad pomáhá dohlížet čestná dozorčí rada:

Přeji nám všem, aby se zadařilo i na hřišti a těším se na setkání s Vámi. Jako vždy i na tento ročník přijaly pozvání osobnosti a hvězdy českého sportu, které budou s námi.

Firemní týmy soutěží o tradiční Firemní pohár. Počítá se součet ran dvou nejlepších výsledků z firemního týmu, od kterého se odečte počet jamek zahraných na par (nebo lépe) všemi hráči, kteří se turnaje účastní v barvách dané firmy. Každá firma může do turnaje přihlásit libovolný počet svých hráčů případně obchodních partnerů, kteří mohou v soutěži hrát za "vlastní firemní barvy" nebo v soutěži získávat body pro firemní tým, který ho do soutěže pozval.


Nejčastějším vítězem kategorie firemních týmů je doposud firma www.GIST.cz (externí odkaz) (nové okno)

Pořádáme golfové turnaje od roku 2010 a vždy bylo naší hlavním cílem:


 • všem přítomným zorganizovat a dopřát jedinečný zážitek
 • přinést do golfových akcí něco nového a často nečekaného
 • vytvářet jedinečnou formu prezentace pro partnerské firmy
 • vždy naplno vytvářet příležitosti pro nové vztahy a byznysové příležitosti
 • připravit atraktivní a příjemné prostředí pro setkání s klienty a partnery
 • vytvořit tým či spíše partu lidí, kteří si užívají byznys, sport a fajn život

DRUHY ÚČASTI A PARTNERSKÉ PROPAGACE NA TURNAJI


1) Individuální účast (soukromá platba)

Vytvořte do turnaje přátelskou, kamarádskou, partnerskou, klubovou, rodinnou či jinou dvojici a užijte se společně jedinečný golfový zážitek.


2) Firemní účast (firemní platba)

Reprezentujte se svými kolegy logo a jméno své firmy a užijte si v barvách Vaší firmy fajn zážitek spojený s dobrým pocitem, že Vaše firma podporuje dobrou věc. Pozvěte do turnaje své kolegy, kolegyně nebo obchodní partnery či partnerky.

Ceny a poplatky turnaje


1) Poplatky pro 1 hráče

1500 Kč fee pro 18 jamek 

1000 Kč startovné obsahující originální catering přizpůsobený délce hry

1000 Kč přátelská večeře 2.6. + večerní program+ autogramiáda knih Radek Jaroš

Celkem  3,5 tis.Kč / hráč 


V případě zájmu je možno dokoupit ubytování za zvýhodněnou cenu.

Prosíme o co nejdřívější rezervaci.


2) Propagační účast firemního týmu

Podpořte myšlenku turnaje a buďte Very Ideal Partner - VIP turnaje


Propagační partnerství v turnaji ve výši 20 tis. Kč obsahuje:

 • volnou propagaci v rámci turnaje
 • fotodokumentaci a tiskovou zprávu z turnaje s Vaším logem
 • uvedení na webu a v materiálech mezi partnery turnaje
 • startovné a fee pro 2 hráče , každý další hráč + poplatky za jednoho hráče
 • ubytování čtvrtek - pátek pro 2 osoby
 • večerní program - čtvrtek pro 2 osoby
 • podporu nadacím

Pro plátce DPH bude k uvedeným cenám připočteno DPH.


Těšíme se a předem děkujeme, že i letos najdeme silné partnerské firmy, které přijmou roli generální partner turnaje. Podoba a podmínky generálního partnerství jsou vždy předmětem osobní příjemné domluvy a vzájemné vstřícnosti.

I letos máme pro Vás připravenou řadu vložených soutěží!

Pro více informací nebo účast na turnaji stačí napsat "ZÁJEM" na jiri.kastner@kasty.cz


Video-vzpomínky a ukázky dalších formátů našich charity akcí a golf turnajů.

GOLF MARATHON 2018


GOLF TRIATHLON 2019


BEERGOLF 2018


GOLF TRIATHLON 2018


GOLF MARATHON 2017


GOLF MARATHON 2016

 

RSS

Blog

Manažerská odolnost

14. 03. 2022
Mgr. Jiří Kastner, MBA se od roku 1999 věnuje manažerské psychologii a psychologii výkonu. Jeho články, ale i přednášky ve firmách a na univerzitách umí vždy zaujmout netradičními, často až provokativními názory. Mezi nejvyhledávanější odborníky na práci s psychikou a emocemi však Jiří Kastner patří především díky viditelným úspěchům jeho klientů ve firemním managementu, podnikání a vrcholovém sportu. Svým klientům z řad lídrů, majitelů firem a top manažerů v různých oborech je Jiří Kastner užitečný jak formou individuálních konzultací a tréninků, tak i dlouhodobým mentoringem a interim managementem. Zkušenosti z praxe doplňuje Jiří Kastner neustálým cestováním a studiem zdrojů doslova z celého světa. Kombinací psychologie, matematiky, biochemie a výživy mozku vzniká velmi originální přístup k rozvoji osobnosti, který Jiří Kastner využívá pro svou praxi i své přednášky a úspěšný projekt "Hlava rozhoduje." Původní a stále silnou specializaci na rozvoj psychické odolnosti (resilience) a mentální trénink Jiří Kastner rozšířil i o další obory, které využívá pro své klienty především s cílem profesního úspěchu, ale i spokojenosti v osobním životě. Jedním z jeho úspěšných témat je Manažerská odolnost. Takto o mne psal časopis EKONOM a já doplním, že téma MANAŽERSKÁ ODOLNOST spolu můžeme absolvovat třemi způsoby.

Archiv blogu

Reference

ECONOMIA HOSPODÁŘSKÉ NOVINY

ZUZANA HEJNOVÁ ATLETIKA

ROBERT ŠKALOUD TECH-LIT

Rychlý kontakt

Facebook
Twitter
In

Mgr. Jiří Kastner, MBA
+420 603 82 82 42


Klíčová slova mé práce

 • Mentální trénink
 • Psychologie výkonu a úspěchu
 • Vzorce úspěchu
 • Sport, Golf, Trenér
 • Business, Byznys
 • Management
 • Leaderment
 • Leadership

Vzorce úspěchu

 • Jaké hodnoty ovládají Váš život ?
 • Jakým hodnotám věříte?
 • Jaké hodnoty vytváříte a předáváte?
 • Jaké výsledky od sebe očekáváte?

© 2022, JIŘÍ KASTNER – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑