Osobní život a vlastní rozvoj

Osobní život a vlastní rozvoj

V západním světě zažíváme snad ve všech odvětvích a lidské činnosti přebytek. Máme přebytek informací, materiálna, možností a v podstatě i financí. Co je však stále vzácnější komoditou, je vnitřní klid a osobní spokojenost.

 Nejčastěji jsem svým klientům průvodcem při osobním rozvoji s cílem profesního úspěchu a právě vnitřního klidu na cestě k osobní spokojenosti a vnitřní rovnováhy.

Způsob našeho života je o vnitřním rozhodnutí každého z nás a o vzorcích chování, které bychom si sami měli definovat. Svým klientům jsem průvodcem při definici vlastních vzorců chování, které přináší do života klid. Cílem spolupráce je také naučit se své vnitřní rozhodnutí a vlastní vzorce chování ubránit proti tlakům okolí.

Spolupráce s mými klienty probíhá nejčastěji v oblastech :

profesní:  podnikání, management, leadership - jak řídit svou kariéru? , jak propojit profesní a osbní cíle?  aj.) http://www.jirikastner.cz/business 

talentu : sport, umění, modeling - jak talent rozvíjet, uplatnit, jak pracovat s trémou sebevědomím, jak využít svůj potenciál na maximum?  aj. ) http://www.jirikastner.cz/talent

osobní život : osobní role, work-life balance, rodina, životní role, vnitřní klid a vyrovnanost aj.

Rozvoji a spolupráci v oblasti osobního života je věnována tato stránka s nejčastějšími zadáními, na kterých se svými klienty pracuji. Konkrétní cíle spolupráce jsou vždy předmět individuální domluvy a osobního setkání.

Emoční sponzoring

Emoční sponzoring

Stejně jako finanční sponzoring ve sportu je důležitý pro dosažení cílů a plánů, tak i emoční sponzoring pomáhá zvládnout každodenní rutinu i výzvu osobních cílů a snahy propojit osobní spokojenost s ůspěchem v každodenním životě nás všech.

ENERGY-FLOW™

ENERGY-FLOW™

Zvládnout vše potřebné ve zdraví a s finálním úspěchem předpokládá správnou práci s vlastními zdroji energie a umění tou správnou energií působit na své okolí a lidi, kteří jsou pro náš úspěch a spokojenost důležití.

Kurzy ENERGY-FLOW™  vám dají inspiraci, nástroje a zkušenosti, jak vlastní energii posilovat, využít správným směrem a jak s energiemi pracovat ve prospěch vaší spokojenosti a úspěchu.

Pevná vůle

Pevná vůle

Mluvíme o tom..... Víme, že bychom to měli dělat......  Chceme to dělat..... ale stále se nedaří očekáváné změny nebo chtěné aktivity do života zařadit a udržet si je?

Jak získat nebo posílit svou pevnou vůli? 

Osobní značka

Osobní značka

Autentičnost vlastní osobnosti a budování "osobní značky" je důležité jak pro vlastní sebevědomí tak i spolupráci s dalšími lidmi. Pokud jsme pro naše okolí čitelní v tom co děláme a o co usilujeme, tím spíše nám mohou ostatní pomoci a být "na naší straně".

''Ohne Komfort''

''Ohne Komfort''

Každý den strávený bez materiálního komfortu dává člověku prostor více se soustředit sám na sebe. Čím těžší podmínky zažíváme, tím silnější pocit úcty a respektu k našemu životnímu standardu získáváme. Je to zároveň velmi jednoduchý impuls k zamyšlení se nad skutečnými hodnotami a principy naší existence. Během několika dnů v roce nabízím svým klientům možnost se odpoutat se od materiálního pohodlí a společně pracujeme na osobnostním rozvoji díky síle zážitků a vjemů ve velmi strohém prostředí a ve spojení s přírodou.

Prevence a řešení syndromu vyhoření

Prevence a řešení syndromu vyhoření

Čím dál více lidí ztrácí chuť pracovat jako dosud a hledá uspokojivější seberealizaci v kombinaci s osobní spokojeností.

Do svých cílů řada lidí investovala mnoho energie a úsilí, ale očekávání se stále nenaplňujía navíc některé cíle ztrácí na smysluplnosti. Začátkem je vyhodnotit v jaké životní fázi naše cíle a očekávání vznikaly a zda za daných podmínek je účelné se držet "starých představ".

Využijte svůj talent naplno !

Využijte svůj talent naplno !

Jak pracovat s vlastním talentem a osobními přednostmi ve prospěch dlouhodobého úspěchu?

Chcete uspět ve své činnosti a oboru?

Plánujete uspět jako sportovec, obchodník, modelka nebo manažer?

Vytvořte si tréninkový plán a způsob jak posílíte své šance úspěchu!

Trénink “My Revolution”

“My Revolution” - je velmi úspěšná forma individuálního tréninku a rozvoje pro každého, kdo chce:


 • absolvovat viditelné změny
 • úspěšně projít osobní nebo profesní změnou
 • lépe využít vlastního potenciálu
 • získat nové návyky a dovednost pracovat lépe s vlastní psychikou 
 • odstranit nechtěné nebo zacyklené vzorce chování nebo myšlení
 • posílit sebevědomí a sebejistoty i sebedůvěru
 • popsat konkrétní plán a pevná rozhodnutí na další období 
 • restart vlastní energie a vnitřní síly

Emoční výchova

Od roku 1999, kdy jsem absolvoval státní zkoušky z psychologie a pedagogiky, pracuji v oboru, kde si každý den potvrzuji, jak silně nám emoce a naše psychika vstupují do života.

Emoce společně s psychikou ovlivňují nejen náš výkon pracovní nebo sportovní, ale především zdraví a život jako celek včetně partnerských a rodiných vazeb.

O to více je s podivem, že vedle předmětů výtvarná výchova, hudební výchova či tělesná výchova není zařazena do rozvrhu na všech vstupních vzdělání také emoční výchova.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


RSS

Blog

HUMAN SKILLS

09. 10. 2023
Děkuji všem, kteří jste absolvovali mou přednášku HUMAN SKILLS na akci TÝDEN INOVACÍ. Bylo Vás více než 110 židlí v sále a na Linkedinu projevilo zájem přes 500 z Vás. Moc si takového zájmu vážím a formou poděkování i reakce je online workshop, ve kterém  toto téma znovu společně otevřeme a věřím, že nabídnu i více inforamcí, než se vešlo do původní 50ti minutové přednášky. Těším se a pokud máte zájem o více informací stačí poslat Vaše kontakty pomocí formuláře níže a napsat heslo "HUMAN SKILLS" a my se Vám ozveme. Děkuji a těším se Jiří Kastner

Archiv blogu

Reference

ECONOMIA HOSPODÁŘSKÉ NOVINY

ZUZANA HEJNOVÁ ATLETIKA

ROBERT ŠKALOUD TECH-LIT

Rychlý kontakt

Facebook
Twitter
In

Mgr. Jiří Kastner, MBA
+420 603 82 82 42


Klíčová slova mé práce

 • Mentální trénink
 • Psychologie výkonu a úspěchu
 • Vzorce úspěchu
 • Sport, Golf, Trenér
 • Business, Byznys
 • Management
 • Leaderment
 • Leadership

Vzorce úspěchu

 • Jaké hodnoty ovládají Váš život ?
 • Jakým hodnotám věříte?
 • Jaké hodnoty vytváříte a předáváte?
 • Jaké výsledky od sebe očekáváte?

© 2024, JIŘÍ KASTNER – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑