Reference - Jiří Kastner

Od roku 1999 pracuji v oblasti rozvoje a přípravy manažerů, majitelů firem a vrcholových sportovců, ale i klientů, kteří se rozhodli projít si změnou a řízeným rozvojem ve svém osobním životě.. Níže uvádím několik vybraných referencí. Poděkování patří všem mým klientů.  Je mi ctí  a radostí, že s řadou z nich spolupracuji pravidelně  již několik let. Všichni mají můj obdiv za výkony, které dokázali ve vrcholovém sportu nebo při zakládání a vedení velmi úspěšných firem, ale i jak dokázali posílit svou osobnost a přijali osobní rozvoj do svého každodenního života.

Děkuji všem svým klientům za velmi příjemnou splupráci a velmi si vážím skutečnosti, že jsem mohl být průvodcem a trenérem v přípravě psychiky tolika osobnostem z různých oblastí a oborů lidské činnosti.  I díky jejich příběhům a cestám k úspěchu a osobní spokojenosti mohu pracovat ve světě  top managementu, businessu, vážné hudby, lékařství, vrcholového sportu, ale i každodenních starostí a radostí lidí, kteří se rozhodli ve svém životě "něco" změnit ve prospěch svého vlastního pocitu štěstí a úspěchu ve svém osobním nebo profesním životě.

Reference  WWW.METATRON.COM

METATRON GLOBAL, A.S. , NA PRIKOPE 22, BUILDING B/C, PRAGUE 1, CZECH REPUBLIC

červenec 2017

Pana Kastnera jsem potkal v momentě svého života, kdy jsem se rozhodl radikálně změnit ve svém osobním i profesním životě, ale nevěděl jsem jak na to.

Díky spolupráci s panem Kastnerem jsem získal nový pohled na život a začal vnímat sám sebe v úplně jiném světle. Pan Kastner mi ukázal cestu jak se změnit, umožnil mi odhalit můj skrytý potenciál, a pomáhá mi přenastavit můj život, tak jak jsem si ho vždy přál prožít. Poprvé v životě jsem schopný si jasně stanovit své osobní priority a najít vnitřní sílu, abych si život uspořádal podle nich.

Nejvíce na panu Kastnerovi oceňuji jeho osobní přístup, konkrétnost a empatii. Na každé schůzce je vidět, že je perfektně připravený a svého klienta vnímá celistvě. Na každé naše setkání se těším, protože na mě zanechá velmi pozitivní a silně transformativní efekt. Za spolupráci s panem Kastnerem jsem velmi vděčný a doufám, že v ní budeme moci pokračovat dlouhodobě.  

Marek Johanes Managing Partner METATRON GLOBAL, A.S.

Petr Koukal Radek Jaroš Zuzana HejnováJiří Kastner

Osobní reference Mgr. Jiří Kastner, MBA


Kamila Štěpánková, HR Director, Avast Software s.r.o., 19.2.2016

Pana Kastnera jsem kontaktovala poté, co jsem se zúčastnila Manažerského fóra v Brně.. Byla jsem ve stádiu, kdy mi přišlo, že už se těžko můžu něco nového naučit a na podobné akce jsem jezdila pouze výjimečně. Mile mě překvapilo zjištění, kolik nových obzorů v rozvíjení svých schopností mám ještě před sebou a že je možné se obklopit lidmi, kteří jsou natolik zkušení a citliví na to nás těmito obzory provést. V tomto případě se jednalo jak o inspiraci v osobním životě, tak i v tom pracovním. Pan Kastner je výborný kouč a je pro mne velkou inspirací proto jsem ho doporučila i do naší společnosti, kde začal koučovat další kolegy. Již přes první zpětné vazby je jasné, že bude stejně přínosná jako ta naše.

Edita Řezáčová, ředitelka společnosti, MEDICO group s.r.o. , 2.2.2016

Touto cestou bych velmi ráda poděkovala Jiřímu Kastnerovi za osobní a manažerský koučink. V rámci našich zrealizovaných tréninků jsme se společně dostávali k otázkám, které se většinou stávají základní překážkou v mém podnikání i životě. S překvapením jsme zjistili, že největší problémy a obavy si v podstatě často vytvářím sama. Mým největším tématem se v mnoha případech stává mé "nastavení hlavy", mé vzorce chování a návyky v rozhodování. Díky Jiřímu Kastnerovi a jeho komplexnímu koučinku se učím jak lépe pracovat s vlastními myšlenkami, udržovat si motivaci, posouvat sebe a tím i ostatní ve firmě.  Absolvovala jsems ním inspirující tréninky s uplatněním v pracovním i osobním životě. S osobním koučem Jiřím Kastnerem jsem si ujasnila své osobní postoje, díky kterým mohu dál rozvíjet své pracovní aktivity, které mne nyní stále více naplňují a baví.


Kateřina Kupcová, HR manager CZ, Human Resources
O-I Manufacturing Czech republic, a. s.,  dne 12. 01. 2015

V prosinci 2014 jsme započali spolupráci se společností Kasty, s. r. o. na projektu „Hodnocení vedoucích zdola“. Účelem projektu je zpracování hodnocení vedoucích zaměstnanců naší společnosti jejich podřízenými. Cílem projektu je nastavení dlouhodobých rozvojových plánů vedoucích pracovníků pro podporu jejich osobního i profesního rozvoje, s cílem změny firemní kultury.

Zástupci společnosti Kasty, s. r. o. se zástupci naší společnosti komunikují a spolupracují pružně a vysoce efektivně. Ukončení projektu je naplánováno na leden 2015.

Po prezentaci předběžných výsledků práce zástupců společnosti Kasty, s. r. o. jsme přesvědčeni, že projekt bude uzavřen včas a z předběžně prezentovaných výsledků hodnotíme práci zástupců společnosti Kasty, s. r. o. jako velmi kvalitní a vysoce profesionální.


Martin Dvořák , Manager, Marketing & Communications, IBM, 13. března 2015

"Jiri has an aptitude for understanding his clients needs and translating them into a valuable and attractive concept. With a background in coaching & psychology, several years of worth experience on the market, Jiri exhibits strong interpersonal skills allowing those around him to enjoy his sessions with fun and spontaneous involvement.We have hired Jiri to help us empower & motive our sales force in different way. His unique coaching concept based on effective sport tactics for leading athletes got easily translated into core sales competencies and personal responsibilities in business environment. "


Karel Páral, Obchodní ředitel Preciosa, a.s.  27.5.2014

Jako velmi mladý a velmi vytížený top manažer jsem dlouho přemýšlel, co by mě mohlo v průběhu mé kariéry pomoci k lepšímu uvědomění si sám sebe a tím pádem také k mému efektivnějšímu fungování.

Firma mi umožnila výběr z více kandidátů na osobního coache, mezi kterými byly pouze české špičky v tomto oboru.

S ohledem na fakt, že i já jsem bývalý aktivní a současně bohužel už jen rekreační sportovec a pan Kastner se zabývá nejen vedením manažerů, ale také sportovců a současně i jeho osobní přístup (nesvázaný pravidly a poučkami) mě přesvědčil k tomu, že jsem se rozhodl právě tuto cestu absolvovat pod jeho vedením.

 Již po prvním sezení musím konstatovat, že jsem se rozhodně nemýlil a myslím, že osobní coaching bude mít na mě osobně velký životní vliv v pozitivním slova smyslu.

Jitka Hanáčková,  Česká spořitelna, tým rozvoje, 12. dubna 2015

Jiří Kastner s Petrem Koukalem realizovali pro naše tým několik inspirativních setkání v České spořitelně. Pokaždé se jednalo o velmi úspěšnou akci. Pánové umí během několika minut získat publikum, dosáhnout uvolněné a příjemné atmosféry. Pracují velmi dobře s cílem a  zadáním na jaké téma má být přednáška zaměřena. Umí velmi zdařile propojit téma sportu, byznysu a managementu. Publikum si pokaždé odneslo inspiraci a podněty k zamyšlení do firemního managementu, práce se zákazníkem i osobního života.  Budeme se vždy těšit na další spolupráci.


Ing. Zdeněk Daněk, jednatel společnosti Kredit , 4. září 2012                                          

Na základě výborných referencí jsem s panem Mgr. Jiřím Kastnerem začal spolupracovat na začátku roku 2012. Osobní koučing považuji za disciplínu, která je v naší společnosti nedoceněná nebo možná ještě převážnou částí naší společnosti neobjevená.

Spolupráce s koučem Jiřím Kastnerem mě umožnila podívat se na svůj profesní a soukromý život z jiné stránky a tím si stanovit skutečné osobní priority a uspořádat si život tak, jak ve svém nitru skutečně chci. Získal jsem tím vnitřní pohodu a všechny mé aktivity najednou začaly mít řád a smysl. Jsem rozhodnut s koučingem pokračovat, protože cítím i z reakce mého nejbližšího okolí, že má na mě velmi pozitivní vliv.


Zuzana Hejnová, www.hejnova.cz, 1.3.2012, Praha

 "Pro svůj maximální rozvoj a výkony na světové úrovni potřebuji využít svůj osobní potenciál komplexně, tedy včetně nastavení mysli a rozvoje celé osobnosti.   Koučink s J.Kastnerem  mi během roku 2011 pomohl poznat nové rozměry mého potenciálu a možnosti osobního rozvoje. Impulsy a podněty z koučinku využívám ve prospěch svého osobního života, tréninkové přípravy a především pro soutěžní výkony. J.Kastner  mne dokáže motivovat a má na mne pozitivní vliv. Výsledky koučinku využívám v různých situacích v osobním i sportovním životě. Díky srozumitelnosti a konkrétnosti jeho doporučení se jimi dokáži okamžitě řídit.  Díky koučinku s J.Kastnerem  mám pocit správného nastavení a nasměrování sama sebe k mým hlavním cílům.

Jsem si jistá, že nejen pro Olympijské hry 2012 v Londýně, ale i do budoucna budu využívat podněty, které mi J.Kastner  předává a s jeho koučinkem budu ráda pokračovat. Mimo jiné velmi oceňuji i jeho flexibilitu. Dokáže se přizpůsobit i při jeho vytížení a vždy si najde chvilku na naši spolupráci."


Barbora Soukupová, maratonská běžkyně v přípravě na letní Olympijské hry 2016

V Praze, 3.3.2014,  http://ontherun.barborkas.cz/

Naše spolupráce s Jirkou Kastnerem začala v pracovní rovině a postup ke koučování a speciálně ke koučování se zaměřením na sportovní výkonnost byl pro nás oba možná trochu překvapivý. Pracovat na osobním i fyzickém rozvoji je pro mě už několik let běžnou součástí života a proto zpětně nechápu, proč mi trvalo tak dlouho, než jsem začala s mentálním koučem spolupracovat. S trenérem v rámci fyzické přípravy spolupracuji již skoro tři roky, ale oblast mentální přípravy jsem opomenula.

I když je naše společná cesta směrem k vyšší výkonnosti relativně krátká, vidím i po několika měsících zřetelné výsledky, které se projevují jak na mém sportovním výkonu, tak i v ostatních oblastech mého života. Nejen že tuto změnu vnímám já sama, ale všimlo si jí i mé okolí. Díky Jirkovi jsem pochopila a přehodnotila některé základní věci, které mi dnes připadají samozřejmé, ale bohužel nebyly. Jirka mi pomohl pochopit, že k maximálnímu využití vlastního potenciálu je třeba nepodceňovat žádnou z oblastí přípravy. I když jsme ušli pořádný kus cesty, Jirka mě na každém dalším společném setkání překvapí jasnou koncepcí, kam dál posunovat můj vlastní rozvoj. Přitom je ale celý proces naší spolupráce velmi přirozený. Stejně jako fyzická příprava na maratón, je i ta mentální během na dlouhou trať. V Jirkovi vidím průvodce na této cestě, kterému mohu maximálně důvěřovat a díky kterému se na každý další úsek těším, i když je to dřina a někdy pořádně bolí.


Lucie Tvarůžková ,  šéfredaktorka zpravodajství iHNed a zástupce šéfredaktora Hospodářských novin, 30.1.2013, Praha 

 "Osobní a manažerský koučink s Jiřím Kastnerem mi velmi pomáhá v nadhledu na řešení pracovních a manažerských úkolů a především mi umožňuje rozvíjet a posilovat mou osobnost pro příští projekty.

 Na přístupu mého kouče Jiří Kastnera velmi oceňuji jeho věcnost a konkrétnost. I emočně a manažersky složité situace mi umí pomoci rozklíčovat na konkrétní a účinné kroky řešení.

 Jeho argumentace a náš rozhovor je velmi přímý a věcný. Svými otázkami mi pomáhá velmi snadno najít jádro problému a samotné mi umožní najít to nejlepší řešení jak z pozice manažerky i tak i v rovině osobní.

Díky srozumitelnosti a konkrétnosti jeho doporučení a zkušeností z oblasti managementu, dokáži nové podněty ihned použít v praxi.  S naší spoluprací jsem velmi spokojena a těším se na další setkání a koučink s Jiřím Kastnerem."


HANDBALL CLUB ZLÍN, ženy WHIL, 20.3.2013, Zlín

Jiří Kastner nám dal nový impulz. Přestože poprvé vstoupil do zlínské kabiny až chvíli před důležitým sobotním duelem v Jindřichově Hradci, hráčky si nově navázanou spolupráci více než pochvalují.

Vedení klubu se po sérii deseti porážek obrátilo s radou o pomoc na mentálního trenéra Jiřího Kastnera a jeho působení na družstvo si zatím nemůže vynachválit. Tři zápasy, tři výhry. Taková je bilance Zlína od Kastnerova angažmá. "Jsem rád, že došlo ke spolupráci. Je přínosná také pro mě," uvádí trenér Salač. "Holky na to pomaličku přicházejí. Vidí, že když se správně skloubí hra a psychika, přijdou i výsledky."

Házenkářky Zlína zlomily sérii 10 porážek, mentální kouč pomohl


Kateřina Křížová, extraligová hráčka basketbalu, Lvice Hradec Králové, 2.11.2014

Jirkovi bych chtěla moc poděkovat  Spolupráce s ním mě velice obohacuje a odhaluje skrytý potenciál mé osobnosti. Nejdříve jsem měla zájem  převážně  o sportovní  koučink , jelikož se jako profesionální sportovkyně pohybuji na sklonku  své kariéry, chtěla jsem  pro své maximální výkony v nadcházející sezóně udělat vše…Trochu neplánovaně,  ale zcela  přirozeně se naše mentální tréninky a koučink přesunuly i do roviny osobní. Jirkův pozorný a empatický přístup  mi pomohl se odpoutat od zbytečného tlaku a očekávaní  okolí na mé sportovní výkony a naopak mě jeho cenné postřehy motivují  nasbírané  zkušenosti a dovednosti  z profesionálního sportu  transformovat  do nových možností  a příležitostí osobního rozvoje. Těším se na naší  vzájemnou spoluprací  i nadále, nejen ve sportovní , ale i v osobní a  manažerské rovině.


Tomáš Elstner, obchodní manažer společnosti Partners, Hradec Králové 29.10.2015

Na základě kvalitního doporučení mojí obchodní partnerky na pana Kastnera, jako osobního a manažerského kouče, jsem si s ním domluvil setkání.

Již po první schůzce jsem byl nadšený z toho, jaké mělo setkání s panem Kastnerem pozitivní vliv na mé rozpoložení.

Oceňuji jaký má pan Kastner individuální, otevřený, přirozený a upřímný přístup. Velmi mu děkuji za to, že mi pomohl narovnat a zjednodušit přemýšlení a rozhodování v určitých situacích. Setkání s ním mi pomáhá ve srovnání si svého osobního a profesního života a v nacházení možností využívání osobního potenciálu.

Za příležitost se s ním setkat a jeho pomoc k mému rozvoji a nasměrování budoucí cesty mu upřímně děkuji!

Vladimír Jansa, jednatel a ředitel společnosti, Spyron Praha, 20.7.2011 

 " Vzhledem k rozšiřování naší společnosti jsem na základě doporučení kontaktoval Mgr. Jiřího Kastnera a požádal ho o audit interních procesů naší firmy, následné vypracování plánu na zvýšení efektivity a produktivity, především v oblasti lidských zdrojů. Několikaměsíční spolupráci hodnotím velmi kladně s přímým přínosem pro celou firmu i jednotlivé zaměstnance. Do budoucna je velký předpoklad další spolupráce. "


Robert Škaloud, Generální manažer,  TECH-LIT s.r.o., 13.5.2013

"Na základě referencí ze sportovního a business okolí jsem se rozhodl kontaktovat pana Mgr. Jiřího Kastnera  na jaře 2013.

 Už jen „seznamovací schůzka“ byla pro mě i pro společnost velkým přínosem do budoucna v oblasti osobního a firemního koučinku.

 Pro mě osobně to byla „srážka s realitou“. Oceňuji na práci pana Kastnera jasný smysl a cíl. Jelikož jsme rodinná společnost naše vztahy se houpaly  firma / rodina a díky panu Kastnerovi jsem našel rovnováhu jak v pracovním tak v osobním životě. Už po druhém sezení jsem cítil osobní úlevu a nadhled nad věcmi, které by mě dříve neskutečně zatěžovali a zbytečně stresovali. Ve firemní rovině to bylo přenesení zodpovědnosti firemního obratu na obchodní zástupce a dát prostor pro jejich vlastní rozvoj a obchodní dovednosti.  Můj sport číslo 1 je lední hokej. V rámci sezení s panem Kastnerem mi vyhovuje jím nastavený systém „dřeme na ledě“. Přiznávám, že po každém sezení cítím vlastní myšlenkový pot, který jsem „oddřel na ledě“. Vždy je čas si uvědomit, zda vše co dělám a jak žiji je opravdu realitou a ne jen laciné namlouvání si „hezkých věcí“. 

Spolupráci s panem Kastnerem Vám jednoznačně doporučuji.


Petra Kuříková, triatlonistka v přípravě na letní Olympijské hry 2016

V Liberci, 6..2014  www.petrakurikova.cz

Už delší dobu jsem přemýšlela o spolupráci s odborníkem z oblasti sportovního koučinku a tréninku psychiky. Věděla jsem, že pokud chci dosáhnout na nejvyšší cíle mé sportovní kariéry, musím proto udělat maximum a nepodcenit žádnou součást přípravy.
 
Na závodech na světové úrovni jsem pochopila, že poctivá dřina ve fyzické přípravě nestačí a že stejně důležitá i mentální příprava a trénink psychiky.
 
Pro spolupráci jsem oslovila osobního kouče a odborníka na mentální trénink Jirku Kastnera, na základě jeho zkušeností a doporučení řady úspěšných sportovců.
 
Od naší spolupráce očekávám silný impuls  a zkvalitnění mé přípravy na Olympijské hry 2016. Věřím, že se nám společně podaří posílit mou psychiku na úroveň odpovídající světové špičce a využít tak můj fyzický potenciál na maximum.

 Mgr. Vítězslav Perun, vedoucí trenér, Oddíl atletiky v Hradci Králové

S Mgr. Jiří Kastnerem, MBA se znám již řadu let. Jako trenér  se pohybuji převážně v oblasti desetiboje a rád se stále učím od zkušenějších trenérů a specialistů. Do své trenérské praxe rád zařazuji nové a efektivní formy tréninku mladých atletů. O skutečnosti, že Jiří Kastner je jednoznačně zkušeným specialistou na "trénink sportovcova nitra", se přesvědčuji při každém pracovním i nepracovním sezení s ním.

Spolupráci v této rovině doporučuji všem, kteří mají zájem se rozvíjet a lépe poznat sami sebe. Pokud bych měl zavtipkovat, napsal bych: "Doufám, že takových lidí nebude moc, abychom se nemuseli do budoucna u Jirky objednávat s půlročním předstihem .-) "

Jirkovi touto cestou děkuji nejen za sebe, ale také za sportovce, kteří jsou s jeho službami ...a možná až posláním ...velmi spokojeni.


Peter Bondra a Jiří Kastner

W.Timothy Gallwey a Jiří Kastner

"Děkuji všem svým spolupracovníkům a klientům za velmi příjemnou a přínosnou spolupráci a těším se na další."   Jiří Kastner

Reference na mou osobu a práci můžete získat také ve firmách:

 • AAA AUTO
 • ABB
 • AARON GROUP
 • AGRANA
 • ALBI ČR
 • Allivictus
 • AmRest
 • ARCADIA PRAHA
 • Ardagh Metal Packing
 • AVAST Software s.r.o.
 • BABYLON CENTRUM
 • BAK
 • BENTELER AUTOMOTIVE
 • BMC
 • BRISK
 • BULL
 • BVV - Brněnské výstavy a veletrhy
 • CEWE COLOR
 • CIEB
 • Cígler Software
 • ČEZ
 • ČESKÉ TEPLO
 • ČNP CONSULTING
 • ČEPS
 • ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA
 • COMPASS GROUP Czech Republic
 • ČSOB
 • CYRRUS
 • Datalife
 • DC Group
 • Denso
 • Deloitte 
 • DORA GROUP
 • DuPont
 • EDENRED
 • ENERGETICKÉ OPRAVNY
 • EOP Opatovice
 • EUREST
 • eVito Sherlog
 • FARMET
 • FILKOM
 • GEBRÜDER WEISS
 • GECO
 • GIST
 • GMC SOFTWARE
 • GRAFTON RECRUITMENT
 • GRIA
 • GRUND RESORT MLADÉ BUKY
 • HCORE
 • Heineken
 • HELIKA
 • HM PARTNERS
 • HUMAN´S DEVELOPMENT
 • HYPERMEDIA
 • HYPERODVOZ
 • IBM
 • IMPRESS
 • INTESO
 • ISS ČR
 • JILAM
 • KIMBERLY CLARK
 • KOFOLA
 • KONE 
 • KOOPERATIVA
 • KPMG Česká republika
 • KRKONOŠSKÉ VÁPENKY
 • KSM Castings
 • LÁZNĚ BOHDANEČ
 • LÁZNĚ VELICHOVKY
 • LeasePlan
 • LG Electronic
 • LINET
 • LMC
 • L'OREAL
 • Magna Exteriors & Interiors Bohemia
 • MEDIN
 • MEHLER
 • Město HOŘICE
 • METROSTAV
 • MINERVA21
 • MORAVSKOSLEZSKÉ CUKROVARY
 • NOWACO
 • NYCOMED
 • NYK LOGISTIC
 • OFFICE DEPOT
 • OHK Liberec
 • OHL ŽS
 • O-I MANUFACTURING
 • PLASTON
 • PLZEŇSKÁ TEPLÁRENSKÁ
 • Procter&Gamble
 • QUINTILES
 • PRECIOSA GROUP
 • PRICEWATERHOUSECOOPERS - PwC Czech republic
 • RECHKA-TOMKO
 • ROCHOVSKÁ
 • RUBENA
 • S -GROUP
 • SEFIRA
 • SONY DADC
 • SPYRON
 • STRABAG
 • STRING DATA
 • SVUS PHARMA
 • SWISS AIR
 • ŠKODA AUTO
 • ŠKOFIN
 • ŠMÍDL
 • T.RAD CZECH
 • TECH-LIT
 • TECHNOLOGICKÉ CENTRUM HK
 • Thomas Krenn
 • TMW
 • Top Advert
 • TOP VISION
 • VALEO
 • VELETRHY BRNO
 • VZP ČR
 • WHITE & CASE

​Moje praxe

 • manažer obchodní strategie ČR/SR
 • marketing manager for CEE
 • externí spolupracovník a přednášející na Univerzita Hradec Králové a Masarykova Univerzita Brno ( psychologie koučinku, firemní management, obchodní strategie aj.)
 • lektor a mentor manažerů, obchodních a firemních týmů
 • osobní kouč a mentální trenér jednotlivců a týmů (sport, business, management, life)
 • mentor a kouč obchodních týmů a firemních managementů ( strategie, porady aj.)
 • sportovní psychologie a příprava vrcholových sportovců i týmů ( včetně přípravy na Olympijské hry a mistrovství světa )
 • psychologie sportu a mentální trénink pro sportovce a trenéry
 • psychologie vztahu se zákazníky
 • obchodní strategie a taktiky rozvoje business 
 • kouč a motivátor obchodních týmů a firemního managementu

Přednášky a konference

Masarykova univerzita Brno

 • Práce s klientem
 • Psychologická příprava sportovce
 • Psychologie firemního managementu
 • Univerzita Hradec Králové

 • (Z)dravé firmy a spokojený zaměstnanec
 • Koučink jako moderní nástroj  firemního managementu
 • Přednášky na firemních a veřejných konferencí, např.:

  TrendEvent / Barcamp / Training & Development Forum /  Marketing Challenge Forum / Strategické fórum /  Event Forum Manažerské fórum / 

 • Témata, např.:

 • Vzorce úspěchu přenositelné z vrcholového sportu do firemního managementu
 • Osobní a manažerský rozvoj v Ladackém království
 • Gen úspěchu
 • eMOCe ROZHODNUTÍ v manažerském i osobním životě
 • Negativní emoční stavy / přednasranost
 • Nefektivní vzorce myšlení MindShity
 • Úspěšný event a jeho měřitelnost  oblasti emocí
 • Každodenní mistrovství
 • Šablona profesionála pro každý den
 • Komunikace profesionálů
 • Magnetismus rozvoje a úspěchu
 • Vzorce úspěchu firem a  spokojenosti zaměstnanců
 • Buddhist way for management
 • Firemní nadšení a motivace zaměstnanců  - jak měřit a vyhodnotit?
 • Spokojenost zaměstnance jako firemní strategie
 • Proklientské úspěchy
 • Souboj nadšení a rutiny

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


RSS

Novinky

TRENDY BUSINESS 2018

17. 09. 2018
Těším se na možnost přednášet vedle osobností českého managementu a ekonomiky v rámci konference TRENDY BUSINESS 2018. Mým cílem je být užitečný zkušenostmi a inspirací z mého oboru PSYCHOLOGIE A MANAGEMENT VÝKONNOSTI.

Archiv novinek

Reference

ECONOMIA HOSPODÁŘSKÉ NOVINY

ZUZANA HEJNOVÁ ATLETIKA

ROBERT ŠKALOUD TECH-LIT

Rychlý kontakt

Facebook
Twitter
In

Mgr. Jiří Kastner, MBA
+420 603 82 82 42


Klíčová slova mé práce

 • Mentální trénink
 • Psychologie výkonu a úspěchu
 • Vzorce úspěchu
 • Sport, Golf, Trenér
 • Business, Byznys
 • Management
 • Leaderment
 • Leadership

Vzorce úspěchu

 • Jaké hodnoty ovládají Váš život ?
 • Jakým hodnotám věříte?
 • Jaké hodnoty vytváříte a předáváte?
 • Jaké výsledky od sebe očekáváte?

© 2018, TOPGUIDE.CZ – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑