RSS

Blog

Barevné emoce - kniha

11.11.2020 18:07

Kniha BAREVNÉ EMOCE Vás strhnou záplavou barev, vtipnými příběhy i možností vybarvit si nedokončené ilustrace. Jirka Kastner se věnuje emocím přes 20 let a Jan Šádek patří k nejbarevnějším ilustrátorům. Podpořte vznik jejich knihy Barevné emoce a získejte některou z odměn.

 

Pracuji s lidskou psychikou a v oboru Psychologie výkonu od roku 1999.

Jednou ze základních oblastí, které zkoumám, studuji a pomáhám jednotlivcům i celým firmám překonávat, je PRÁCE POD TLAKEM.

Psychický a emoční tlak dokáže většinu lidí v různé míře paralyzovat. Dělají pak unáhlená nebo naopak váhavá rozhodnutí. Pod tlakem se dostáváme do různých stupňů stresů, nejistot a únavy.

RYCHLÁ POMOC v podnikání, sportu, managementu i životě je služba, která funguje formou online konzultací v délce 60 min. Společně vyhodnotíme situaci, řekneme si varianty řešení a hned při první konzultaci je cílem dojít "k něčemu konkrétnímu". Cílem těchto rozhovorů je předat nejen zkušenosti, ale i konkrétní nástroje a návyky, které můžete ihned použít v praxi nebo osobním životě.

Mindset training, mentální trénink, psychologie výkonu, manažerská psychologie, krizový management, sportovní psychologie, bodymind training, psychosomatika a řada dalších oborů, ve kterých pracuji, nás učí, jak v podnikání, managementu nebo sportovní přípravě a zápasu psychické tlaky a stress zvládat.
Pozvěte mne i Vy do svého "zápasu", stejně jako řada jiných, abychom společně situaci zvládli a zvítězili.

Nabízím Vám svou odbornou RYCHLOU POMOC.

Zavolejte mi 603 82 82 42

Napište mi jiri.kastner@kasty.cz

GOLF TRIATHLON, RUNBIKERS CHALLENGE, WINE GOLF, LONGEST DRIVE 2020

Velké poděkování patří všem účastníkům, organizátorům, partnerům a vyšším mocnostem přírodním. Tito všichni se zasloužili o to, že v letošním roce 2020, kdy je všechno jinak a divně proběhl nádherný sportovní den, který jsme si užili opravdu naplno.

Universal Sport Test

27.09.2020 14:17

Universal Sport Test vznikl z kamarádského "hecování" mezi několika zastánci různých typů tréninků a sportovních disciplín.  Ti si mezi sebou začali posílat různé výzvy do tréninku a postupně se to stalo stále zábavnou ale už pevnou součástí tréninku všech do této skupiny zapojených.

Společně s přátelským hecování to pomáhalo zpestřovat tréninkové stereotypy a především nám to stále pomáhá pravidelně si připomenout, že jsme ještě zdaleka nedosáhli na všechny své limity a především, že stále máme na čem makat.

 

Česká trojka

14.09.2020 08:44

Česká trojka

V roce 2011 se v areálu golfového hřiště Lázně Bohdaneč uskutečnila akce Golf & Bike, která přitáhla pozornost jak sportovně laděných golfistů, tak i vyznavačů cyklistiky, kteří vytvořili s golfisty dvojice a kromě soutěže jednotlivců proběhla i soutěž dvojic.

Akce měla úspěch a proběhlo několik zdařilých opakování. V roce 2016 při dětských golfových kempech přišly děti s myšlenkou, že by chěly pozvat i své kamarády negolfisty na nějakou společnou akci. Propojení golfu a kola se nabízelo jako atraktivní program pro takový den. Julie s Jakubem, kteří byli součástí toho nápadu prosazovali i zapojení běhu, protože jejich kamarádi z orientačního běhu a atletiky "rádi běhají". Takže se v roce 2016 domluvil první ročník kombinace tří disciplín golf, bike, run.

Často je ale zdrojem chybějící sebedisciplína, která tak neovládne například naši vnitřní neorganizovanost, osobní hektičnost myšlenek i činností a vítězí tak často závislost a nutkavé pocity “nic nepropásnout”, “být u všeho”, “využít každou příležitost” a pak tomu říkáme “moc práce”, “mikromanagement” nebo “špatný Time management”. Příčina a řešení však není v řízení času, ale v našem mindsetu.

Regenerace psychiky

05.08.2020 23:39

Dostala nebo dostává Vaše psychika zabrat?

Zavolejte mi, nebo napište a pomohu Vám stejně, jako jsem pomohl a pomáhám dalším profíkům od roku 1999.

Jiří Kastner - 603 82 82 42

MENTORY DAY

04.08.2020 13:53

MENTORY DAY 

V roce 2015 jsem byl poprvé osloven, zda bych pro firemní management a obchodní tým zrealizioval "Mentoring Day".

Myšlenka a struktura akce se mi líbila a v podstatě ji používám s drobnými obměnami dodnes. Ve vybraný den jsem v prostorách firmy k dispozici pro manažery a klíčové zaměstnance k osobním konzultacím. Témata bývají buď zcela individuální a řešíme s jednotlivými účastníky akce jejich aktuální otázky či problémy a nebo je den MENTORY DAY tématicky zaměřený, například podle situace ve firmě.

"GOLF NENÍ SPORT!" - Takovou či podobnou hlášku slyšel asi každý, kdo se bavil o golfu s negolfisty.

Lidé s žádnou nebo minimální zkušeností s golfem mají často na golf vtipně radikální názory.

 • "Golf je hra pro seniory!"
 • "Zkusil jsem to, ale potřebuji něco akčnějšího!"
 • "Golf si nechávám na důchod!" apod.

Není mým cílem hodnotit smysluplnost těchto výroků a sportovní kvality jejich šiřitelů. Rozhodl jsem se zareagovat po svém a vytvořit akce, na které každého takového "sportovního odborníka" rád pozvu.

Tak vznikla v roce 2013 první myšlenka na sérii golfových turnajů SPORTY GOLF.  A jak jsem přiznal hned v úvodu, byl v tom trochu truc, ale v tuto chvíli mohu s klidným svědomím říci, že už plně převažuje čisté sportovní a organizační nadšení z turnajů, které pořádáme pro zábavu, radost ze hry i to sportovní úsilí.

Nejvíce mne ale baví komunita lidí okolo našich turnajů, kteří jsou si svým sportovním naturelem podobní. Ženy, dívky, muži i ti zkušení bez rozdílu věku i sportovní úrovně vždy vytvoří na turnajích velmi příjemnou atmosféru, která je korunována nadšením, že jsem ten den zvládli pořádný sportovní výkon.

SPORTY GOLF je o zábavě, přátelství, skvělé atmosféře a samozřejmě o sportu!

Inspirativní přednášky

09.07.2020 14:50

Veřejné, univerzitní a firemní přednášky realizuji již více než deset let a mohu tak vnímat proměny zájmu o různá témata i trendy, které jsou charakteristické pro určité období či události.

V současné době je třeba citelný odklon od Time Managementu k Flow managementu, o který roste zájem stejně jako se zvýšil například počet poptávek a realizovaných přednášek na témata spojená s psychikou a emocemi.


RSS

Blog

Sdílení zkušeností

10. 01. 2022
Rád bych prolomil předsudky o sdílení zkušeností a know-how "mezi konkurencí" tím, že otevřeně nabízím možnost individuální konzultace každému, kdo má zájem o mé řemeslo. #knowhow -  Ano, předám! A rád! Každému, kdo si řekne! Napíše! Zavolá! Zaplatí! Myslím, že nejčastější “brzdou” případných zájemců o spolupráci nejsou ani ty peníze , ale spíše  #mindset , hledání odvahy, zbytečné obavy, nedůvěra, výmluvy a někdy i divné předsudky!  A přitom se vždy najde řada lidí, kteří si ke mně najdou cestu s hromadou otázek. Ptají se mne na:  #mentoring #coaching #training #mindseting Ptají se mne na spousty věcí spojených s mým řemeslem. ⭐️ Jak pracuji s manažery, jak s podnikateli. Jaký je rozdíl v práci s vrcholovým sportovcem nebo obchodníkem. Zda je rozdíl mezi ženským a mužským přístupem k vedení firem. Dotazy směřují i k mé práci.

Archiv blogu

Reference

ECONOMIA HOSPODÁŘSKÉ NOVINY

ZUZANA HEJNOVÁ ATLETIKA

ROBERT ŠKALOUD TECH-LIT

Rychlý kontakt

Facebook
Twitter
In

Mgr. Jiří Kastner, MBA
+420 603 82 82 42


Klíčová slova mé práce

 • Mentální trénink
 • Psychologie výkonu a úspěchu
 • Vzorce úspěchu
 • Sport, Golf, Trenér
 • Business, Byznys
 • Management
 • Leaderment
 • Leadership

Vzorce úspěchu

 • Jaké hodnoty ovládají Váš život ?
 • Jakým hodnotám věříte?
 • Jaké hodnoty vytváříte a předáváte?
 • Jaké výsledky od sebe očekáváte?

© 2022, JIŘÍ KASTNER – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑