BUSINESS RUN

BUSINESS RUN CHARITY je celorepublikový běžecký projekt, do kterého se hlásí jednotlivé firemní týmy i celé firmy ze všech krajů a míst České republiky.  

Zapojit se můžete jako firma ve třech dimenzí a podpořit různé projekty:

RUN SMILE PROTI STRESU

ZDRAVOTNÍ KLAUN

RUCE NA PRSA + STK

Zapojte i Vaši firmu do této celorepublikové štafety firemních běhů s názvem BUSINESS RUN CHARITY!

Firmy včetně poboček se mohou zapojit kde/kdykoli a po celé ČR několika způsoby:

1) varianta START

Stanete se součástí firemní štafety a od nás obdržíte balíček s materiály zvolené varianty pro každého běžce (balónky nebo klíčenky slouží jako symbol běhu).

2) varianta WORKSHOP

Stanete se součástí firemní štafety a obdržíte balíček s materiály zvolené varianty pro každého běžce 

3) varianta DEN PREVENCE

Stanete se součástí firemní štafety a obdržíte balíček s materiály STK pro chlapy, Ruce na prsa a balónky s potřebným materiálem pro každého běžce (balónky slouží jako symbol běhu) -startovné za každého účastníka jde na podporu nadací STK pro chlapy a Ruce na prsa -edukační workshop s ukázkou samovyšetření na zdravotnických fantomech, kde je možné si „něco nahmatat“ -motivační přednáška Petra Koukala, badmintonisty, zakladatele STK pro chlapy a člověka, který si prošel rakovinou varlat a vrátil se zpět na vrchol + přednáška Ruce na prsa

Své dotazy nebo zájem o účast Vaší firmy posílejte na jiri.kastner@kasty.cz

Do projektu se může zapojit firma s libovolným počtem zaměstnanců, hranice jsou zde NEOMEZENÉ!

Reference…
Prevence jako téma pro zaměstnance společnosti AVAST Software „V únoru 2016 jsme v naší společnosti AVAST Software poprvé adresovali téma prevence, konkrétně prevence proti rakovině. Na tuto myšlenku nás přivedl Jirka Kastner, se kterým spolupracujeme na koučinku některých z našich manažerů. Pan Kastner mě seznámil s Míšou Tůmovou, ředitelkou nadace Dialog Jessenius, která má mimo jiné na starost program Ruce na prsa a s Petrem Koukalem a jeho programem STK pro chlapy. Oba mají s tímto tématem velké zkušenosti a během chvíle jsme měli domluvené všechny podrobnosti. Jakožto představitelka IT firmy jsem si dlouho nebyla jistá, zda se naši kolegové nebudou stydět přijít a byla jsem mile překvapena, kolik lidí přišlo, byť se akce konala po pracovní době a kolik z nich se zapojilo do diskuze, někteří si poté rovnou domlouvali schůzky s panem urologem, kterého sebou přizvali. Velmi příjemné bylo také zjištění, že se i tak vážné téma jako je rakovina dá podat odlehčeným, až vtipným způsobem a také velmi prakticky, k čemuž posloužily přinesené trenažéry (fantomy), na kterých si mohli všichni přítomní vyzkoušet správné samovyšetření. Perličkou pak byly tištěné certifikáty na experty na prsa/koule svá, ale i svých drahých poloviček. Tento program bych doporučila všem firmám, které se starají o své lidí s respektem k nim samotným i k jejich zdraví“ Kamila Štěpánková, HR Director, Avast Software s.r.o.


RSS

Novinky

Začala RENESANCE PROFESIONALITY

26. 05. 2019
Rád bych věřil, že současný stav české společnosti, firemního managementu a obecného vnímání hodnot dozrává k renesanci profesionality a profesionálního přístupu k práci i vlastnímu životu. Již několik let se česká společnost sytí hledáním zkratek k naplnění ambicí individuálních i firemních. A je viditelné, že už přichází období, kdy se sčítají roky bezvýsledného pátrání po zrychleném procesu seberozvoje, či takzvaně osvědčených postupů k rychlému zbohatnutí a nebo zaručených metod změny osobnosti člověka vedoucího k naplnění osobního štěstí v řádech dní nebo maximálně týdnů.

Archiv novinek

Reference

ECONOMIA HOSPODÁŘSKÉ NOVINY

ZUZANA HEJNOVÁ ATLETIKA

ROBERT ŠKALOUD TECH-LIT

Rychlý kontakt

Facebook
Twitter
In

Mgr. Jiří Kastner, MBA
+420 603 82 82 42


Klíčová slova mé práce

 • Mentální trénink
 • Psychologie výkonu a úspěchu
 • Vzorce úspěchu
 • Sport, Golf, Trenér
 • Business, Byznys
 • Management
 • Leaderment
 • Leadership

Vzorce úspěchu

 • Jaké hodnoty ovládají Váš život ?
 • Jakým hodnotám věříte?
 • Jaké hodnoty vytváříte a předáváte?
 • Jaké výsledky od sebe očekáváte?

© 2019, TOPGUIDE.CZ – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑