TASTY GOLF CLUB

31.07.2021 15:51

Smysl a princip fungování našeho klubu je více než zřejmý a není nic jiného naším větším cílem, než si užít hezký čas s přáteli při hře golfu ve spojení s dobrým jídlem i pitím a to vše ku prospěchu našich byznysů, abychom pak měli na golf ještě více času.


Zachováváme samozřejmě všechny pravidla golfového sportu i golfové návyky a proto je dobrým zvykem všech našich členů stále přivádět do našeho TASTY GOLF Clubu i nové hráčky a hráče, které naše společenství zpestřují a rozšiřují. Vítáni jsou i nehrající nadšenci dobrého jídla a pití, kteří golfu rádi fandí.

Základní teze, které propojují členy našeho TASTY-společenství, jsou:

 • Máme rádi golf!
 • Chutná nám golfový networking!
 • Rádi si užíváme gastro-zážitky!

V tomto duchu fungujeme již několik let, užíváme si občasné hry i turnaje, které už svými názvy dávají tušit s čím je hra golfu spojena, například TASTY GOLF, BEER GOLF, WINE GOLF a protože členy klubu jsou nejčastěji majitelé firem a lidé byznysově úspěšní v podnikání či firemním managementu úspěšní, pořádáme též turnaj BUSINESS MASTERS.

Členem klubu se může stát kdokoli, ale pouze na pozvání či doporučení minimálně dvou již v klubu fungujících členů.

Ohledně členství máme jako klub dva přísně dodržované cíle:

 1. Vyvážený počet žen a mužů při hře a na našich akcích vůbec!
 2. Vzájemně si podporovat byznysový úspěch, abychom měli více času na golf!

Členství v klubu je spojeno pouze s jedinou administrativní podmínkou.

Obnovit svou příslušnost v seznamu členů administrativním poplatkem 2 tis. Kč na rok  a tím tak potvrdit i svůj zájem o golfový TASTY-networking, pozvánky ke hře a možnost hodnotit kvalitu golfových restaurací a golfových dobrot.

 • Chcete pozvat další členy TASTY klubu ke hře na Vašem hřišti?
 • Máte chuť ochutnat vyhlášené gastro-chuťovka v golfových restauracích?
 • Znáte turnaje vyhlášené jedinečným občerstvením a golfovými dobrotami?

Napište nám a my ostatním členům zprávu předáme.

Více o TASTY GOLF CLUBu:

Během celé golfové sezóny probíhají pevně organizovaná, termínově nahodilá golfová setkání na hřištích po celé republice. Je dobrým zvykem, že pokud někdo z členů má možnost pozvat další členy na turnaj či jinou golfovou akci, pošle informaci naší TASTY manažerce, která rozešle pozvání ostatním členům.


Naše golfová setkání na hřištích a restauracích spojená s golfovou hrou, dobrým jídlem i pitím, mají vždy naprosto upřímně a přátelsky přiznaný cíl = vytvářet nové a prohlubovat stávající obchodní a podnikatelské vztahy, díky kterým si pak můžeme naše úspěchy, život i golf vychutnávat o to lépe.

Při užívání si golfu, prohlubování vztahů a ochutnávání dobrot všech skupenství si však zachováváme i sportovního ducha a soutěžní ambice.
 
TASTY GOLF CLUB jednou ročně na závěr sezóny, nejčastěji poslední víkend v listopadu pořádá TASTY GOLF PARTY, kde naší TASTY sezónu vyhodnocujem a vyhlašujeme vítěze řady průběžných soutěží:
- nejvíce zahraných jamek v daném roce
- nejvíce parů za sezónu 
- nejvíce birdie
- nejvíce Eagle
- vyhlašujeme samostatně každou Hole in One 
- nejlepší score hřiště zahrané v daném roce
- nejvíce vyvolaných her - flightů (O největšího "zvouna" ;-))
 
... a zároveň vyhlašujeme prestižní ocenění o nejvíce TASTY hřiště a restauraci.
Už teď se těšíme, kde nám hra a dobré jídlo bude chutnat nejvíce v roce 2022.
Máme samozřejmě i svá vlastní klubová pravidla a tím nejpřísnějším pravidlem našeho mírumilovného, ale v tomto bodě velmi pomstichtivého, klubu je :
 
"NERUŠIT POTVRZENÉ TERMÍNY HRY" !
 
SLOVO DĚLÁ CHLAPA! ... i kdyby se jednalo o ženskou!

Členy TASTY GOLF CLUBu jsou, jak jednotlivci, tak i celé firemní týmy a i proto má v našich golfových hrátkách svou tradici také FIREMNÍ POHÁR. V rámci této soutěže vyhlašujeme vždy ten nejúspěšnější firemní tým, který v daném roce dosáhl nejlepších výsledků. Kromě přátelské rivality mezi hráči reprezenujícími své logo a firmu je hlavním cílem využít sílu firemních partnerů našeho klubu pro charitativní aktivity, které zapojením se do firemního poháru firmy významně podporují. Děkujeme! 

Mezi vítěze a držitele firemních pohárů z let minulých ( některé firmy i opakovaně ) patří firemní týmy společností: 

 • AAA AUTO
 • Česká spořitelna
 • ERA Pardubice
 • GENERALI
 • GIST
 • H2O Group
 • Kooperativa
 • LINET
 • REMAX 

Gratulujeme!

Víte, kdo získal FIREMNÍ POHÁR pro rok 2022?


Pokud chcete do soutěže o Firemní pohár zapojit i Vaši firmu a vychutnat si jedinečnou atmosféru TASTY GOLF akcí, napište nám a my si Vás vychutnáme!... tedy my vše zařídíme!


 

Gender politika: Vzhledem k současnému celospolečenskému trendu na podporu žen do vedení čehokoli, je fungování našeho klubu TASTY GOLF CLUB pro jistotu výhradně v rukách žen a dívek. Muži v našem klubu pouze rozhodují, hrají golf, přijímají pozvání na hru či ochutnávky a vše ostatní svěřili ženám.


Do hry samotné a ke zmíněným ochutnávkám jsou však ženy a dívky zapojovány a zvány o to více. Dá se říci až s obřadnou úctou a golfovou něžností.


Chceš být zván-a a pozván-a na víceméně tajné, ale vždy exkluzivní hry a turnaje?

Projev zájem o členství v klubu TASTY GOLF CLUB a pokud nám přineseš něco dobrého, pak Tě jistě rádi mezi námi přivítáme. Těšíme se!


Hezkou hru, na zdraví a dobrou chuť!

Připravujeme řadu dalších nových i tradičních golfových akcí. Buďte u toho!

 

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


RSS

Blog

HUMAN SKILLS

09. 10. 2023
Děkuji všem, kteří jste absolvovali mou přednášku HUMAN SKILLS na akci TÝDEN INOVACÍ. Bylo Vás více než 110 židlí v sále a na Linkedinu projevilo zájem přes 500 z Vás. Moc si takového zájmu vážím a formou poděkování i reakce je online workshop, ve kterém  toto téma znovu společně otevřeme a věřím, že nabídnu i více inforamcí, než se vešlo do původní 50ti minutové přednášky. Těším se a pokud máte zájem o více informací stačí poslat Vaše kontakty pomocí formuláře níže a napsat heslo "HUMAN SKILLS" a my se Vám ozveme. Děkuji a těším se Jiří Kastner

Archiv blogu

Reference

ECONOMIA HOSPODÁŘSKÉ NOVINY

ZUZANA HEJNOVÁ ATLETIKA

ROBERT ŠKALOUD TECH-LIT

Rychlý kontakt

Facebook
Twitter
In

Mgr. Jiří Kastner, MBA
+420 603 82 82 42


Klíčová slova mé práce

 • Mentální trénink
 • Psychologie výkonu a úspěchu
 • Vzorce úspěchu
 • Sport, Golf, Trenér
 • Business, Byznys
 • Management
 • Leaderment
 • Leadership

Vzorce úspěchu

 • Jaké hodnoty ovládají Váš život ?
 • Jakým hodnotám věříte?
 • Jaké hodnoty vytváříte a předáváte?
 • Jaké výsledky od sebe očekáváte?

© 2024, JIŘÍ KASTNER – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑