TASTY GOLF CLUB

31.07.2021 15:51

Smysl a princip fungování našeho klubu je více než zřejmý a není naším větším cílem, než si užít hezký čas s přáteli při hře golfu ve spojení s dobrým jídlem a pitím.


Zachováváme samozřejmě všechny pravidla golfového sportu i golfové návyky a proto je dobrým zvykem všech našich členů stále přivádět i nové hráčky a hráče, které naše společenství zpestřují a rozšiřují. Vítáni jsou i nehrající nadšenci dobrého jídla a pití, kteří golfu rádi fandí.

V tomto duchu fungujeme již několik let, užíváme si občasné hry i turnaje, které už svými názvy dávají tušit s čím je hra golfu spojena, například TASTY GOLF, BEER GOLF, WINE GOLF. Zároveň si umíme hru golfu i pořádně osladit a vychutnat si sportovní zážitky skutečně naplno například při turnajích GOLF TRIATHLON a GOLF MARATHON.

Členství v klubu je spojeno pouze s jedinou podmínkou přivážela sebou na akce dobroty z vlastní kuchyně či sklepů. Žádné členské poplatky nevybíráme a vše s členstvím spojené je předmětem Gentlemens (Ladies) agreementu.

Mezi jednotlivými turnaji je dobrým zvykem vytvářet příležitosti ke společným hrám i ochutnání něčeho nového nebo v dané lokalitě typického. Asi tak by se dala v krátkosti popsat činnost našeho společenství TASTY GOLF CLUB.

Přidáte se?

Nejbližší akce, na kterou zveme každého, kdo si umí užívat:

 • dobré jidlo
 • golf
 • fajn lidi

Termín akce: 27-28.11.2021- Ostravice


Co je potřeba pro účast na akci?

Napsat nebo zavolat Dominice, která vše potřebné zorganizuje:

Dominika.Adamcova@kasty.cz / 734899767


Možnost příjezdu a ubytování již v pátek 26.11. - pro ubytování kontaktujte také Dominiku, protože nám získala lepší cenu za ubytování. Děkujeme!

Akce je možno se zúčastnit i v jeden den (bez ubytování) dle Vašich časových možností.

Program akce bude mírně ovlivněn počasím, ale naše snaha si zahrát alespoň 9 jamek bude urputná v sobotu i v neděli.

V tuto chvíli pevné body programu:


Sobota 27.11.2021


Turnaj dvojic ( kterou si přivezete, nebo vylosujete ) na simulátoru na ČELADNÉ.

Hrát budeme Old Course St Andrews (simulátor).

 • Začátek v 10:00 ( můžete přijet přímo na Čeladnou, nebo po snídani na Ostravici) "Plátno" turnaj dvojic plánován je do 12:00 
 • 13:00 - 14:00 oběd
 • Odpoledne ideálně hra 9 jamek na Ostravici 
 • 19:00 - 20:00  společná večeře 
 • 20:00 - 22:00 slavnostní zakončení TASTY GOLF sezóny = předání pohárů za cokoli, vášnivá diskuze o tom, na kterém hřišti nejlépe vaří, kdo přivezl na turnaj nejlepší buchtu, ochutnávka přívrženců dobrot a další body dle návrhu TASTY předsednictva + volba prezidenta! ( již předem domluveno, ale potřebujeme Vaši účast)

Součástí večera bude i TASTY přednáška na téma :

- psychika v golfu (nejčastější nadávky při hře) - Jiří Kastner

- vytrvalost v golfu + jak vytrvat a nezahodit - Jiří Homoláč

... a možná přijde i kouzelník golfových a jiných vrcholů Radek Jaroš


Neděle 28.11.2021 (opět dle počasí)

 • Snídaně
 • Opět možnost hry na plátno 10:00 - 12:00 
 • Pokud to bude možné dáme ostravických 9 jamek, nebo golfové soutěže na cvičišti 
 • cca 12:00 oběd a odpoledne i podle odjezdů a časových možností účastníků

Za účast na akci není potřeba dopředu nic platit.

Pouze si s Dominikou domluvit ubytování (dostanete lepší cenu na ubytování .-)  + prosíme každého vyřešit si vlastní útratu na baru či v kuchyni. Na další placené aktivity se pod dohledem prezidenta klubu složíme nějakým netransparentním způsobem. Předem děkujeme! 


Těším se na Vás a hlavně, že si opět uděláme hezký golfový víkend.

+ nezapomeňte na prémii za nově získaného člena / členku (dvojnásob) a každý nováček, který přijede z vlastního rozhodnutí bude na rukách nošen! (ostravickým manažerem) 


Pište, volejte a hlaste se Dominice, ať víme, na koho se těšit na setkání (nejen) u krbu.

Více o TASTY GOLF KLUBu:

Je nám ctí a radostí mít ve svém středu úspěšné osobnosti z byznysu, podnikání, ale i sportu a umění. Ale především naše spojenectví myšlenkové, že život a svět je potřeba si vychutnávat i užívat si naplno, avšak to vše s pokorou a vděčností, nás vždy motivovalo z naší činnosti vytvářet i prostředky pro podporu nadací a charitativních projektů, jako například STK pro chlapy, Golfovou akademi pro neslyšící, či Ruce na prsa.

Během celé golfové sezóny probíhají nahodilá golfová setkání na hřištích po celé republice. Je dobrým zvykem, že pokud někdo z členů má možnost pozvat další členy na turnaj či jinou golfovou akci, pošle informaci naší TASTY manažerce, která rozešle pozváním ostatním členům. Naše hry a setkávání se mají společně s golfem, dobrým jídlem i pitím také naprosto upřímně přiznáný cíl a sice vytvářet nové a prohlubovat stávající obchodní a podnikatelské vztahy, díky kterým si pak můžeme naše úspěchy, život i golf vychutnávat o to lépe.


Při užívání si golfu, prohlubování vztahů a ochutnávání dobrot všech skupenství si však zachováváme i sportovního ducha a soutěžní ambice.
 
TASTY GOLF CLUB jednou ročně na závěr sezóny, nejčastěji poslední víkend v listopadu pořádá TASTY GOLF PARTY, kde naší TASTY sezónu vyhodnocujem a vyhlašujeme vítěze řady průběžných soutěží:
- nejvíce zahraných jamek v daném roce
- nejvíce parů za sezónu 
- nejvíce birdie
- nejvíce Eagle
- vyhlašujeme samostatně každou Hole in One 
- nejlepší score hřiště zahrané v daném roce
- nejvíce vyvolaných her/flightů (O největšího "zvouna" ;-))

Máme samozřejmě i svá vlastní klubová pravidla a tím nejpřísnějším pravidlem našeho mírumilovného, ale v tomto bodě velmi pomstichtivého, klubu je "NERUŠIT POTVRZENÉ TERMÍNY HRY" !
SLOVO DĚLÁ CHLAPA! ... i kdyby se jednalo o ženskou!

Členy TASTY GOLF CLUBu jsou jak jednotlivci tak i celé firemní týmy a i proto má v našich golfových hrátkách svou tradici také FIREMNÍ POHÁR. V rámci této soutěže vyhlašujeme vždy ten nejúspěšnější firemní tým, který v daném roce dosáhl nejlepších výsledků. Kromě přátelské rivality mezi hráči reprezenujícími své logo a firmu je hlavním cílem využít sílu firemních partnerů našeho klubu pro charitativní aktivity, které zapojením se do firemního poháru firmy významně podporují. Děkujeme! 


Mezi vítěze a držitele firemních pohárů z let minulých ( některé firmy i opakovaně ) patří firemní týmy společností: AAA AUTO, Česká spořitelna, ERA Pardubice, GENERALI, GIST, H2O Group, Kooperativa, LINET a REMAX. Gratulujeme!

Vzhledem k současnémi celospolečenskému tlaku na podporu žen do vedení čehokoli, je fungování našeho klubu TASTY GOLF CLUB pro jistotu výhradně v rukách žen a dívek. Muži v našem klubu pouze rozhodují, hrají golf, přijímají pozvání na hru i ochutnávky a vše ostatní jsme svěřili ženám. Do hry samotné a ke zmíněným ochutnávkám jsou však ženy a dívky zapojovány a zvány o to více. Dá se říci až s obřadnou úctou a golfovou něžností.

Chceš být zván-a a pozván-a na víceméně tajné, ale vždy exkluzivní hry a turnaje?

Projev zájem o členství v klubu TASTY GOLF CLUB a pokud nám přineseš něco dobrého, pak Tě jistě rádi mezi námi přivítáme. Začni ale tím, že nám napíšeš a Dominika, správkyně našeho klubu, s Tebou vyřídí vše potřebné. Těšíme se!


Hezkou hru, na zdraví a dobrou chuť!

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


RSS

Blog

Manažerská odolnost

14. 03. 2022
Mgr. Jiří Kastner, MBA se od roku 1999 věnuje manažerské psychologii a psychologii výkonu. Jeho články, ale i přednášky ve firmách a na univerzitách umí vždy zaujmout netradičními, často až provokativními názory. Mezi nejvyhledávanější odborníky na práci s psychikou a emocemi však Jiří Kastner patří především díky viditelným úspěchům jeho klientů ve firemním managementu, podnikání a vrcholovém sportu. Svým klientům z řad lídrů, majitelů firem a top manažerů v různých oborech je Jiří Kastner užitečný jak formou individuálních konzultací a tréninků, tak i dlouhodobým mentoringem a interim managementem. Zkušenosti z praxe doplňuje Jiří Kastner neustálým cestováním a studiem zdrojů doslova z celého světa. Kombinací psychologie, matematiky, biochemie a výživy mozku vzniká velmi originální přístup k rozvoji osobnosti, který Jiří Kastner využívá pro svou praxi i své přednášky a úspěšný projekt "Hlava rozhoduje." Původní a stále silnou specializaci na rozvoj psychické odolnosti (resilience) a mentální trénink Jiří Kastner rozšířil i o další obory, které využívá pro své klienty především s cílem profesního úspěchu, ale i spokojenosti v osobním životě. Jedním z jeho úspěšných témat je Manažerská odolnost. Takto o mne psal časopis EKONOM a já doplním, že téma MANAŽERSKÁ ODOLNOST spolu můžeme absolvovat třemi způsoby.

Archiv blogu

Reference

ECONOMIA HOSPODÁŘSKÉ NOVINY

ZUZANA HEJNOVÁ ATLETIKA

ROBERT ŠKALOUD TECH-LIT

Rychlý kontakt

Facebook
Twitter
In

Mgr. Jiří Kastner, MBA
+420 603 82 82 42


Klíčová slova mé práce

 • Mentální trénink
 • Psychologie výkonu a úspěchu
 • Vzorce úspěchu
 • Sport, Golf, Trenér
 • Business, Byznys
 • Management
 • Leaderment
 • Leadership

Vzorce úspěchu

 • Jaké hodnoty ovládají Váš život ?
 • Jakým hodnotám věříte?
 • Jaké hodnoty vytváříte a předáváte?
 • Jaké výsledky od sebe očekáváte?

© 2022, JIŘÍ KASTNER – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑