Resilience Training

11.11.2021 09:07

Trénink psychické odolnosti a regenerace psychických sil vhodný pro každého.


Chcete být psychicky odolnější a silnější osobnost? 

Resilience a psychická odolnost byla dříve popisována jako něco stabilního, trvalého nebo dokonce neměnného. Stále více se ukazuje, že v tomto se psychologie mílila a psychická odolnost je stále častěji propojována s adaptabilitou a schopností regenerovat ve smyslu houževnatosti a obnovy zdrojů pro nové a nové úsilí.

V oblasti psychologie výkonu pracuji od roku 1999. Mentální trénink a Mindset mentoring jsem využil pro rozvoj již stovek klientů z mnoha různých oborů i naprosto odlišného věku.

Ženy, muži - všichni máme bez rozdílu své vnitřní mechanismy růstu i renovace psychických sil včetně řízených schopností práce s vlastními emocemi. Pokud je budete znát, otevírá se Vám možnost nejen s nimi zacházet šetrněji, ale především je více a více posilovat.

Existují postupy a principy, které jsou použitelné pro rychlý a viditelný výsledek změny u každého z nás. Na základě těchto zkušeností jsem vytvořil dvouměsíční program RESILENCE TRAINING.

Hlavním cílem naší spolupráce s mými klienty v programu RESILIENCE TRAINING je okamžitý efekt pro posílení psychické odolnosti a předání techniky rozvoje psychické odolnosti pro samostatnou práci s vlastní osobností, které zvládne každý.


Dvouměsíční program RESILENCE TRAINING obsahuje:

- 4 individuální online konzultace ( celkem 240 minut osobních rozhovorů )

- 4 indivuální zadání pro zvýšení psychické odolnosti

- předání konkrétních technik pro práci s vlastní psychikou

- vysvětlení principů "jak si nastavit hlavu" = Mindset

- metodiku mentálního tréninku a vysvětlení, jak posilovat "svaly psychiky" 


Pokud máte zájem o více informací, zavolejte mi a domluvíme se: 603828242

Mgr. Jiří Kastner, MBA se již od roku 1999 věnuje manažerské psychologii a psychologii výkonu. Jeho články, ale i přednášky ve firmách a na univerzitách umí vždy zaujmout netradičními, často až provokativními názory. Mezi nejvyhledávanější odborníky na práci s psychikou a emocemi však Jiří Kastner patří především díky viditelným úspěchům jeho klientů ve firemním managementu, podnikání a vrcholovém sportu.

Svým klientům z řad lídrů, majitelů firem a top manažerů v různých oborech je Jiří Kastner užitečný jak formou individuálních konzultací a tréninků, tak i dlouhodobým mentoringem a interim managementem.

Zkušenosti z praxe doplňuje Jiří Kastner neustálým cestováním a studiem zdrojů doslova z celého světa. Kombinací psychologie, matematiky, biochemie a výživy mozku vzniká velmi originální přístup k rozvoji osobnosti, který Jiří Kastner využívá pro svou praxi i své přednášky a úspěšný projekt "Hlava rozhoduje."

Původní a stále silnou specializaci na rozvoj psychické odolnosti (resilience) a mentální trénink Jiří Kastner rozšířil i o další obory, které využívá pro své klienty především s cílem profesního úspěchu, ale i spokojenosti v osobním životě.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


RSS

Blog

Psychoregenerace

24. 11. 2021
Regenerace je obecně definována jako proces, jehož cílem je vyrovnat a obnovit reverzibilní pokles funkčních schopností celku, nebo jednotlivých částí. Tuto definici můžeme použít na fyzické tělo, organismus, ale také na naši psychiku a v sociologické rovině i na firmy, týmy, skupiny a jednotlivce. Regenerace je také významnou prevencí poškození z přetížení. K poškození z důvodu nízké regenerace může dojít u svalů, kostí, srdce, mozku, ale také jednotlivých částí psychiky a nebo společenských, či rodinných vztahů. Regenerace je tedy především proces, který udržuje v plné funkčnosti a výkonnosti vše, co potřebujeme k našemu biologickém, pracovnímu, společenskému i rodinnému životu. Zanedbávaná regenerace je tedy hazardováním se zdravím, pracovním úspěchem i osobní a vztahovou spokojeností. Regenerace má za úkol nejen odstraňovat aktuální či kumulovanou únavu, ale velmi důležitou rolí regenerace je obnovení schopnosti vypořádat se úspěšně s novou zátěží a novými nároky. Regenerace je tedy velmi důležitou složkou našeho života, kterou dle mého názoru nelze vyřešit sledováním seriálů na gauči, procházkou lesem nebo jízdou na kole, jak většina lidí svou regeneraci prezentuje a zažívá.

Archiv blogu

Reference

ECONOMIA HOSPODÁŘSKÉ NOVINY

ZUZANA HEJNOVÁ ATLETIKA

ROBERT ŠKALOUD TECH-LIT

Rychlý kontakt

Facebook
Twitter
In

Mgr. Jiří Kastner, MBA
+420 603 82 82 42


Klíčová slova mé práce

 • Mentální trénink
 • Psychologie výkonu a úspěchu
 • Vzorce úspěchu
 • Sport, Golf, Trenér
 • Business, Byznys
 • Management
 • Leaderment
 • Leadership

Vzorce úspěchu

 • Jaké hodnoty ovládají Váš život ?
 • Jakým hodnotám věříte?
 • Jaké hodnoty vytváříte a předáváte?
 • Jaké výsledky od sebe očekáváte?

© 2021, JIŘÍ KASTNER – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑