Regenerace psychiky

05.08.2020 23:39

Dostala nebo dostává Vaše psychika zabrat? 

Zavolejte mi, nebo napište a pomohu Vám stejně, jako jsem pomohl a pomáhám dalším klientům. Své řemeslo dělám od roku 1999 a spolupracuji s vrcholovými sportovci, top manažery a majiteli firem. Většina mých klientů má psychicky velmi náročnou profesi nebo procházejí psychicky obtížným obdobím.

Využijte zkušenosti nejlepších a získejte návody pro kvalitní a trvalé řešení psychické únavy, kumulovaného stresu a nebo ztráty vnitřní motivace.

Profesionální regenerace psychiky  (proces)  Vám pomůže ke kvalitní psychické regeneraci  (stav) .

Využívám vyzkoušené efektivní metodiky vytvořené pro armádu a záchranné složky, které se mi osvědčily pro práci s vrcholovými sportovci, manažery, ale i s lidmi s "klasickou" psychickou únavou spojenou s rodinou, prací a životem.


Profesionalita je často definována jako každodenní naplnění tří klíčových činností:

 • výkon
 • rozvoj
 • regenerace (fyzická i psychická!)

Tyto činnosti jsou u profesionálů součástí jasného plánu a jsou disciplinovaně dodržovány.

Profesionalita sluší každé lidské činnosti, ať je to v obchodu, managementu, sportu, umění, medicíně, nebo kdekoli jinde!  ..... souhlasíte?

Smyslem mého řemesla je pomáhat vychovávat profíky, budovat úspěšné osobnosti i celé týmy, vyhrávat s mými klienty světové sportovní akce, dosahovat ve firmách vysoké efektivity a dlouhodobé výkonnosti.  A proto studuji, realizuji a nabízím témata ve všech třech oblastech: výkon, rozvoj, regenerace!
www.KASTNER-REFERENCE.cz


Mým cílem je být mým klientům maximálně užitečný a v co nejkratší době pomoci. Zkuste 2hodinovou on-line konzultaci, kde Vám předám nejosvědčenější postupy a metodiky pro regeneraci psychiky.

Napište mi a domluvíme si termín: 

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


RSS

Blog

TASTY GOLF CLUB

31. 07. 2021
Smysl a princip fungování našeho klubu je více než zřejmý a není naším větším cílem, než si užít hezký čas s přáteli při hře golfu ve spojení s dobrým jídlem a pitím. Zachováváme samozřejmě všechny pravidla golfového sportu i etikety a proto je naším zvykem stále přivádět mezi své přátele i nové tváře a osobnosti, které naše společenství zpestřují a rozšiřují. V tomto duchu fungujeme již několik let, užíváme si občasné hry i turnaje, které už svými názvy dávají tušit s čím je hra golfu spojena, například BEER GOLF, WINE GOLF. Zároveň si umíme hru golfu i pořádně osladit a vychutnat si sportovní zážitky skutečně naplno například při turnajích GOLF TRIATHLON a GOLF MARATHON. Mezi jednotlivými turnaji je dobrým zvykem vytvářet příležitosti ke společným hrám i ochutnání něčeho nového nebo v dané lokalitě typického. Asi tak by se dala v krátkosti popsat činnost našeho společenství TASTY GOLF CLUB.

Archiv blogu

Reference

ECONOMIA HOSPODÁŘSKÉ NOVINY

ZUZANA HEJNOVÁ ATLETIKA

ROBERT ŠKALOUD TECH-LIT

Rychlý kontakt

Facebook
Twitter
In

Mgr. Jiří Kastner, MBA
+420 603 82 82 42


Klíčová slova mé práce

 • Mentální trénink
 • Psychologie výkonu a úspěchu
 • Vzorce úspěchu
 • Sport, Golf, Trenér
 • Business, Byznys
 • Management
 • Leaderment
 • Leadership

Vzorce úspěchu

 • Jaké hodnoty ovládají Váš život ?
 • Jakým hodnotám věříte?
 • Jaké hodnoty vytváříte a předáváte?
 • Jaké výsledky od sebe očekáváte?

© 2021, JIŘÍ KASTNER – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑