MENTORY DAY

04.08.2020 13:53

MENTORY DAY 

V roce 2015 jsem byl poprvé osloven, zda bych pro firemní management a obchodní tým "Mentoring Day".Myšlenka a struktura akce se mi líbila a v podstatě ji používám s drobnými obměnami dodnes.

Ve vybraný den (například 08:00 - 16:00 hod.) jsem v prostorách firmy k dispozici pro manažery a klíčové zaměstnance k osobním konzultacím, pro které je předem vytvořený přesný časový rozvrh.

Témata bývají buď zcela individuální a řešíme s jednotlivými účastníky akce jejich aktuální otázky či problémy a nebo je den MENTORY DAY tématicky zaměřený, například podle situace ve firmě.

Pokud svým manažerům a klíčovým zaměstnancům chcete v rámci osobního rozvoje nabídnout získání nové inspirace, sdílení zkušeností a nebo dopřát možnost konzultovat s externím mentorem témata například z oblasti firemního managementu, obchodu, úspěšných mindsetů, regenerace psychiky aj., napište mi.

Připravíme společně MENTORY DAY tématy i strukturou koncipovaný přímo pro Váš tým a firmu.

V minulosti se ve firmách pro takový den plný mentoringu použily různé názvy a občas se objevilo v rozvrhu konzultací  či přímo v názvu akce "Kastner Day" nebo "Kasty Day".  

Z toho se odvodil i aktuální název služby MENTORY DAY.


Pro velký zájem zaměstnanců obsahuje MENTORY DAY v některých firmách také diskuzní workshop nebo přednášku pro větší počet účastníků a teprve po společné přednášce navazují individuální konzultace a mentoring pro vybrané zaměstnance.


Aktuálně nejčastější témata pro společné workshopy v rámci MENTORY DAY:

 • Regenerace psychiky
 • Manažerská rozhodování a emoce
 • Komunikace a pracovní vztahy
 • Tlak na zvyšování a kvality a disciplínu
 • Imunita psychika
 • Obchodní výkonnost a úspěch 
 • Mindset a výkonnost 
 • Síla rozhodnutí a schopnost dosahovat změn
 • Každodenní rozvoj podřízených

Mentoring pro jednotlivce i firemní týmy je možno také realizovat online.

Témata a obsah individuálního mentoringu vytěží někdy na maximum mé zkušenosti z firemního managementu, leadershipu, psychologie výkonu, práce s psychikou, krizového a projektového řízení. Velmi mne však baví, že mé zkušenosti od roku 1999 z desítek projektů a velmi různorodého firemního prostředí mohou být stále užitečné a pomáhat řešit aktuální situace každodenní praxe manažerů a klíčových zaměstnanců úspěšných firem.

www.KASTNER-REFERENCE.cz

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


RSS

Blog

TASTY GOLF CLUB

31. 07. 2021
Smysl a princip fungování našeho klubu je více než zřejmý a není naším větším cílem, než si užít hezký čas s přáteli při hře golfu ve spojení s dobrým jídlem a pitím. Zachováváme samozřejmě všechny pravidla golfového sportu i etikety a proto je naším zvykem stále přivádět mezi své přátele i nové tváře a osobnosti, které naše společenství zpestřují a rozšiřují. V tomto duchu fungujeme již několik let, užíváme si občasné hry i turnaje, které už svými názvy dávají tušit s čím je hra golfu spojena, například BEER GOLF, WINE GOLF. Zároveň si umíme hru golfu i pořádně osladit a vychutnat si sportovní zážitky skutečně naplno například při turnajích GOLF TRIATHLON a GOLF MARATHON. Mezi jednotlivými turnaji je dobrým zvykem vytvářet příležitosti ke společným hrám i ochutnání něčeho nového nebo v dané lokalitě typického. Asi tak by se dala v krátkosti popsat činnost našeho společenství TASTY GOLF CLUB.

Archiv blogu

Reference

ECONOMIA HOSPODÁŘSKÉ NOVINY

ZUZANA HEJNOVÁ ATLETIKA

ROBERT ŠKALOUD TECH-LIT

Rychlý kontakt

Facebook
Twitter
In

Mgr. Jiří Kastner, MBA
+420 603 82 82 42


Klíčová slova mé práce

 • Mentální trénink
 • Psychologie výkonu a úspěchu
 • Vzorce úspěchu
 • Sport, Golf, Trenér
 • Business, Byznys
 • Management
 • Leaderment
 • Leadership

Vzorce úspěchu

 • Jaké hodnoty ovládají Váš život ?
 • Jakým hodnotám věříte?
 • Jaké hodnoty vytváříte a předáváte?
 • Jaké výsledky od sebe očekáváte?

© 2021, JIŘÍ KASTNER – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑