MAXME - jak od sebe získat maximum?

14.12.2020 13:10

Potenciál jednotlivce i celých týmů je často tématem diskuzí i snah o maximální poznání a rozvoj. Maximalizace výkonnosti a tím i kvalitnější výsledky jednotlivce nebo celé skupiny lidí jsou však často závislé nejen na rozvoji a předpokladech k dané činnosti, ale i na schopnosti odstranit nežádoucí vzorce chování a myšlení, které jsou pro dané cíle brzdou, nebo dokonce finální překážkou.

MAXME je program mentálního tréninku, který Vás naučí zacházet s vlastní psychikou a mindsetem tak, aby jste uměli využít svůj potenciál na maximum pro pracovní, sportovní nebo osobní úspěch, ale i pro Vaši vlastní spokojenost.


Nejedná se o žádné prvoplánovité "hecování", ale vyzkoušený a metodický rozvoj psychiky, včetně psychické regenerace a posílení vlastní osobnosti s cílem:

ZVLÁDAT A ZÍSKAT VÍCE S MENŠÍM OPOTŘEBENÍM!


Všichni máme své limity a všichni víme, že "máme navíc".

V reakci na tuto skutečnost se lidé dělí do dvou základních skupin:

1) Už takhle toho mám nad hlavu a potřebuji si spíše odpočinout!

2) Jak to mám udělat, abych vše zvládal(a) lépe a dosáhl(a) více?

Pokud se ptáte a hledáte cesty svého dalšího rozvoje raději, než důvody/výmluvy k nečinnosti, pak je program MAXME, ten pravý pro Vás.

Program MAXME nabízí možnost jednotlivcům i týmům osvojit si vyzkoušené principy a postupy, pomocí kterých dokáže každý svůj potenciál plně využívat a rozvíjet ve prospěch výkonu i osobní spokojenosti.

Fáze programu:

 1. Definice cílů a očekávané změny 
 2. Popis a přiznání si aktuálního stavu
 3. Konkrétní popis rozdílu mezi aktuálním a potřebným / chtěným stavem
 4. Naplánování konkrétních kroků a změn k posunu z aktuálního do očekávaného stavu 
 5. Vytvoření tréninkového kalendáře pro změny vzorců myšlení a chování
 6. Pravidelné hodnocení výsledků změny

Velkou výhodou je organizace a individuální možnosti programu.  Jednotlivé konzultace a tréninky probíhají individuální a online formou. Čas a místo spolupráce je tedy velmi flexibilní a vstřícný vzájemné domluvě.


Pokud chcete:

 • cíleně pracovat na své psychice,
 • ovlivnit svůj mindset,
 • změnit své vzorce myšlení a chování,
 • naplno využít ve svůj prospěch mentální trénink,
 • posouvat své možnosti,
 • získat z každého tréninku, obchodní schůzky, pracovního dne maximum,

napište mi a domluvíme se na dalších krocích.


Rád pomohu také Vašemu úspěchu a změně.

www.Kastner-Reference.cz 

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


RSS

Blog

TASTY GOLF CLUB

31. 07. 2021
Smysl a princip fungování našeho klubu je více než zřejmý a není naším větším cílem, než si užít hezký čas s přáteli při hře golfu ve spojení s dobrým jídlem a pitím. Zachováváme samozřejmě všechny pravidla golfového sportu i etikety a proto je naším zvykem stále přivádět mezi své přátele i nové tváře a osobnosti, které naše společenství zpestřují a rozšiřují. V tomto duchu fungujeme již několik let, užíváme si občasné hry i turnaje, které už svými názvy dávají tušit s čím je hra golfu spojena, například BEER GOLF, WINE GOLF. Zároveň si umíme hru golfu i pořádně osladit a vychutnat si sportovní zážitky skutečně naplno například při turnajích GOLF TRIATHLON a GOLF MARATHON. Mezi jednotlivými turnaji je dobrým zvykem vytvářet příležitosti ke společným hrám i ochutnání něčeho nového nebo v dané lokalitě typického. Asi tak by se dala v krátkosti popsat činnost našeho společenství TASTY GOLF CLUB.

Archiv blogu

Reference

ECONOMIA HOSPODÁŘSKÉ NOVINY

ZUZANA HEJNOVÁ ATLETIKA

ROBERT ŠKALOUD TECH-LIT

Rychlý kontakt

Facebook
Twitter
In

Mgr. Jiří Kastner, MBA
+420 603 82 82 42


Klíčová slova mé práce

 • Mentální trénink
 • Psychologie výkonu a úspěchu
 • Vzorce úspěchu
 • Sport, Golf, Trenér
 • Business, Byznys
 • Management
 • Leaderment
 • Leadership

Vzorce úspěchu

 • Jaké hodnoty ovládají Váš život ?
 • Jakým hodnotám věříte?
 • Jaké hodnoty vytváříte a předáváte?
 • Jaké výsledky od sebe očekáváte?

© 2021, JIŘÍ KASTNER – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑