Barevné emoce - kniha

11.11.2020 18:07

Kniha BAREVNÉ EMOCE Vás strhnou záplavou barev, vtipnými příběhy i možností vybarvit si nedokončené ilustrace. Jirka Kastner se věnuje emocím přes 20 let a Jan Šádek patří k nejbarevnějším ilustrátorům. Podpořte vznik jejich knihy Barevné emoce a získejte některou z odměn.

"Práci s emocemi a jejich studiu se věnuji od roku 1999 a kamkoli na světe přijedu, tam najdu paletu emocí v podstatě stejnou. Výrazně se však liší síla a sytost barev jednotlivých emocí. Jednotlivé kultury a národy na světě se odlišují i tím, které emoce si svým způsobem života zvýraznily a které jsou pro ně téměř neviditelné. Někdy mám pocit, že u nás v západním světě některé důležité a často ty veselé emoce začaly blednout a zvýraznily jsme ty emoce, které nám do života příliš hezkých barev nepřináší! Pojďme tedy naši paletu emocí opět pořádně vybarvit a rozzářit ! "

říká autor knihy BAREVNÉ EMOCE Jiří Kastner


Co je náš cíl?

Stále více lidí si i díky vlastním zkušenostem nebo pod vlivem současné doby uvědomuje důležitost umění práce s vlastní psychikou a emocemi. Pomocí HITHITu chceme oslovit co nejvíce lidí, kteří nás podpoří ve snaze dostat k dětem i dospělým atraktivní formou základní informace o emocích a návod, jak se s emocemi naučit lépe pracovat, bojovat nebo spolupracovat.

Věříme myšlence, že o psychice a emocích by se zábavnou formou měly daleko více dozvědět už i děti v rámci her a výuky na základním stupni škol.

Kniha BAREVNÉ EMOCE bude pomůckou učitelům i rodičům, kteří díky barevným příběhům budou moci lépe děti tímto tématem zaujmout a naučit je, jak s emocemi pracovat a lépe vnímat vlastní nálady i nálady druhých.

Svým finančním příspěvkem nám pomůžete financovat výrobu, ale především distribuci knihy do škol. Chceme knihu kromě volného prodeje nabídnout i učitelům jako pomůcku v rámci výuky předmětu www.Emocni-vychova.cz

Svým příspěvkem nám dáte příležitost dostat knihu BAREVNÉ EMOCE k více dětem do škol, dětských domů a dalších zařízení, s cílem  výchovávat děti v empatii i lepšímu porozumění svojí psychice, náladám a emocím svých i ostatních lidí.

Kniha BAREVNÉ EMOCE bude hravou učebnicí, sbírkou příběhů a částečně i uměleckým dílem díky krásným ilustracím, které v kombinaci s krátkými příběhy mají čtenáře každého věku naučit porozumět světu našich emocí a lidské psychiky. To vše velmi hravou a věříme atraktivní formou.

Chceme, aby kniha zaujala pedagogy a stala se součástí knihovniček mateřských a základních škol i univerzitních knihoven, jako ukázka jak lze lidskou psychiku učit a atraktivně přiblížit čtenářům všech věkových kategorií.

Budeme rádi i za každého čtenáře, který si knihu BAREVNÉ EMOCE koupí sám pro sebe a budeme se snažit, aby kniha byla i skvělým dárkem, který bude dělat radost při různých příležitostech.

Těšíme se, že kniha BAREVNÉ EMOCE bude čtenáře bavit, jak jednotlivými příběhy ze světa emocí a barevnými ilustracemi, tak i možností si některé ilustrace a zobrazené emoce vymalovat podle svých představ. Kniha díky tomu bude dětem omalovánkou a dospělým anistresovou pomůckou. Navíc se tímto každá kniha v rukách čtenáře stane jeho vlastním originálem, jako je to právě s našimi emocemi. Základ máme všichni od přírody stejný, ale finální podobu našich nálad a emocí si "vybarvujeme" každý sám podle svého. 

O autorech knihy BAREVNÉ EMOCE

Jiří Kastner narozen 1.3.1976 v Českém středohoří a posledních 20 let žije v Hradci Králové, odkud vyráží do celého světa pravidelně studovat různé kultury a jejich návyky práce s psychikou a emocemi. Přednáší ve firmách, na několika univerzitách a od roku 2018 připravuje přednášky o emocích pro učitelské sbory mateřských, základních i středních škol po celé České republice. V oblasti práce s psychikou a emocemi pracuje systematicky od roku 1999 a patří mezi uznávané odborníky i oblíbené řečníky, díky praktickým příběhům z vlastní praxe a atraktivním cestovatelským příběhům.

Honza Šádek je usměvavý sportovec a výtvarník. Nehádali byste, že prošel peklem, fičel v drogách a dělal všechno pro sebezničení. Na vlastní kůži zažil ve svém životě velmi pestrou paletu emocí. A teprve po velkých průšvizích začal vnímat svět ve správných barvách. A díky kreslení, které se naučil v cele si do jeho nového života přinesl nové řemeslo plné krásných barev.

Děkujeme předem za každou podporu a příspěvek, které nám pomohou dokončit knihu BAREVNÉ EMOCE i ji dostat ke čtenářům a věříme i do škol.


Zájemci o sponzorství knihy nebo předkup knihy s autogramy autorů, napište nám.

Rádi pošleme více info.


RSS

Blog

TASTY GOLF CLUB

31. 07. 2021
Smysl a princip fungování našeho klubu je více než zřejmý a není naším větším cílem, než si užít hezký čas s přáteli při hře golfu ve spojení s dobrým jídlem a pitím. Zachováváme samozřejmě všechny pravidla golfového sportu i etikety a proto je naším zvykem stále přivádět mezi své přátele i nové tváře a osobnosti, které naše společenství zpestřují a rozšiřují. V tomto duchu fungujeme již několik let, užíváme si občasné hry i turnaje, které už svými názvy dávají tušit s čím je hra golfu spojena, například BEER GOLF, WINE GOLF. Zároveň si umíme hru golfu i pořádně osladit a vychutnat si sportovní zážitky skutečně naplno například při turnajích GOLF TRIATHLON a GOLF MARATHON. Mezi jednotlivými turnaji je dobrým zvykem vytvářet příležitosti ke společným hrám i ochutnání něčeho nového nebo v dané lokalitě typického. Asi tak by se dala v krátkosti popsat činnost našeho společenství TASTY GOLF CLUB.

Archiv blogu

Reference

ECONOMIA HOSPODÁŘSKÉ NOVINY

ZUZANA HEJNOVÁ ATLETIKA

ROBERT ŠKALOUD TECH-LIT

Rychlý kontakt

Facebook
Twitter
In

Mgr. Jiří Kastner, MBA
+420 603 82 82 42


Klíčová slova mé práce

 • Mentální trénink
 • Psychologie výkonu a úspěchu
 • Vzorce úspěchu
 • Sport, Golf, Trenér
 • Business, Byznys
 • Management
 • Leaderment
 • Leadership

Vzorce úspěchu

 • Jaké hodnoty ovládají Váš život ?
 • Jakým hodnotám věříte?
 • Jaké hodnoty vytváříte a předáváte?
 • Jaké výsledky od sebe očekáváte?

© 2021, JIŘÍ KASTNER – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑